Prijava

marya dee

kaj bih pa prodavala?

Pa eto recimo, nekom ko ne zna šta će sa parama, a navukao se na sajt, treba neka odskočna daska, a nema vremena da piše stotine definicija i stvara neki poseban imidž, kad može da kupi razrađen nalog. I svidi mu se kako marya dee piše, šta piše, šta ti ja znam, i ponudi ti pare, insistira da daš cenu. Koja bi bila?

Џабе, ако ће се тај неко успјешно претварати да сам ја и уживо. Да могу отићи негдје на планинчугу и са сламеним шеширом на глави лежати на ливади и не размишљати о проблемима бар два мјесеца. Укратко, побјећи из система.
Али, то није тема и сваком су доста сопствена срања, тако да од продаје нема ништа :)

Vi stvarno kapirate da je VUka neka intelektualna svojina pa da vredi svih ovih para?

a ja moj... ko da nešto oko 'iljadu dinara, mož' da nosi sve. i da radi s' njim šta god 'oće. i da mu platim piće u kafani.

Daj broj računa, kad stigne uplata, pošalji mi i pass. :)

pre bih otišla,nego prodala,ne znam,nikad mi to neje bilo bitno,ma koliko verovali svi u to da sve ima cenu,za kaj cenu,za moje izlive trenutnih misli i pvt-ove?pa,to je samo meni bitno,a i ako meni ne treba,odem...

Daj broj računa, kad stigne uplata, pošalji mi i pass. :)

hoho, otvaram sutra račun. a dobiješ uz to i broj telefona, lolololo.

kolko ja vidim, jedini sam ja bio realan ovde...

caro, to je sve zajebancija. kao što staklena objasni u pređašnjem postu

Zna Murinjo

kolko ja vidim, jedini sam ja bio realan ovde...

caro, to je sve zajebancija. kao što staklena objasni u pređašnjem postu

:) pa znam ja da neće to niko da kupi, ovo je klasična spam tema ali idelan prilika da se pokažo ko koliko voli miris svog govneta olloloollo

SKOČIMIŠ POBEDIJO!

idelan prilika da se pokažo ko koliko voli miris svog govneta olloloollo

Upravo to.

Ja bih dupli prodao za 10 eura :)

staklena

idelan prilika da se pokažo ko koliko voli miris svog govneta olloloollo

Upravo to.

Džabe bi dao al neće niko da uzme

Da se dupli računaju i da neko zaista hoće da ih kupi, Cara bi bio prebogat čovek. :) Dakle, bez duplih.

E ja bih prodao Kaizenov nalog nekoj budali, koja je niđe veze sa sajtom, ionako ne zna ko ga je zajebao. Fazon, pola odma a pola nakon što ti dam šifru. Ukupna cena 1000 jura. On uplati 500 na neki račun koji otvorim na Kipru ja mu ne pošaljem šifru i mirna bačka.

ja i nemam dupli,sta ce mi...da imam prodao bi za 5 grama dzeje

staklena, dogovorismo li se, d' otvaram račun ujutru?:)

Nije problem. :) Samo mi treba garancija da nećete ti i Reme zbrisati na Kipar sa tih 1000 dinara, i sve kul. :))