Prijava

pa verovatno je mislio da izgubi 50e na NBA

dionysio
registrujes se na sajt neobux, crowdflower, clixsense i treba ti pejpel nalog
za zaradu koristis neobux sajt ili crowdflower mada potpuno iste zadatke daju
prvih 10 dana se drkas da dodjes do 3 lvla
za to ti je potrebno da si radio valjda 3 razlicita zadatka, da ti je procenat tacnosti veci od 85% i da imas preko 100 test pitanja uradjenih (zadatak ti prvi put kada ga uradis nosi 10 test pitanja, svaki sledeci put kada uradis isti zadatak nosi 1 test poen)
Za zadatke dobijas izmedju 4-20 centa.
Zadatak ti moze biti da ti da 5 slikanih racuna iz prodavnice i ti treba da upises koji su datumi na njima i koji je iznos racuna. Takvi zadaci nose najcesce po 4 centa.
Onda imas zadatke gde biras na sta su se zalili korisnici taksija (brza voznja, nekultura vozaca...) oni su davali po 8 centi i
imas npr neko razvrstavanje odece po kategorijama (muska-zenska, cipele-pantalone-majice-nakit-torbe-kape, pa jos i boju da odaberes)
ti su nosili po 20 centi.
Uglavnom ni jedan zadatak ne oduzima vise od 30sekundi do jednog minuta.

I dalje ne znam ko ima korist od tih zadataka koje radim, jer kada pogresno odgovoris on ti izbaci gde si pogresio i koji je tacan odgovor tako da je neko to radio pre mene.
Moze se uzme izmedju 200-300e mesecno, kako kad i zavisi koliko radis.
Pozzdrav

Koji kurac? Msm koja je svrha? I jesi li uzimao pare ili čuo, da ne šaram bojanke a dobijem kurac.
EDIT: Ne sviđa mi se.

Ja za 15ak dana uzeo 31 dolar, prvenstveno jer me mrzi raditi ta sitna govna.
To je inace sada tako, na 3 lvlu se radi testiranje web aplikacija pa se za to dobijaju pare, ali je trenutno smanjen broj testera pa se zajebavam sa ovim kada baci te 15+ zadatke.

odlična dnevnica, mora se priznati

Meni dosta za pola sata dnevno :)

istripovao sam zesce jebem ti
posto sam se nadao da je bar 1,5 kvota kad sam se ustao pa sam bio u ubedjenju da je 1,5 kvota i ostalo mi tako u glavi pa sam mahinalno racunao po tom kursu a ne po 2,02
sta radi droga :DD

Pljačkamo meridian, kladimo se na izbore

registrujes se na sajt neobux, crowdflower, clixsense i treba ti pejpel nalog
za zaradu koristis neobux sajt ili crowdflower mada potpuno iste zadatke daju
prvih 10 dana se drkas da dodjes do 3 lvla
za to ti je potrebno da si radio valjda 3 razlicita zadatka, da ti je procenat tacnosti veci od 85% i da imas preko 100 test pitanja uradjenih (zadatak ti prvi put kada ga uradis nosi 10 test pitanja, svaki sledeci put kada uradis isti zadatak nosi 1 test poen)
Za zadatke dobijas izmedju 4-20 centa.
Zadatak ti moze biti da ti da 5 slikanih racuna iz prodavnice i ti treba da upises koji su datumi na njima i koji je iznos racuna. Takvi zadaci nose najcesce po 4 centa.
Onda imas zadatke gde biras na sta su se zalili korisnici taksija (brza voznja, nekultura vozaca...) oni su davali po 8 centi i
imas npr neko razvrstavanje odece po kategorijama (muska-zenska, cipele-pantalone-majice-nakit-torbe-kape, pa jos i boju da odaberes)
ti su nosili po 20 centi.
Uglavnom ni jedan zadatak ne oduzima vise od 30sekundi do jednog minuta.

I dalje ne znam ko ima korist od tih zadataka koje radim, jer kada pogresno odgovoris on ti izbaci gde si pogresio i koji je tacan odgovor tako da je neko to radio pre mene.

brate, ovo nije losa fora uopste da se napravi neki sajt sa "vestackom" inteligencijom koja sortira stvari, radi image recognition i tako to, a das indijcima i srpskim studentima da rljaju po podacima umesto da pravis komplikovani program.

jel imas mogucnost da kad ti izbaci gde si pogresio da kazes da i dalje mislis da nisi? trebao bi?

Ima. Posaljes im "prituzbu" da mislis da je njihov odgovor "unfair". Onda njihov admin to pregleda pa ti posle tipa 3 dana stigne odgovor.

Ima. Posaljes im "prituzbu" da mislis da je njihov odgovor "unfair". Onda njihov admin to pregleda pa ti posle tipa 3 dana stigne odgovor.

da, pretpostavio sam da rade na principu glasanje vecine. svaki zadatak salju minimum trojici, a mozda i vise njih dobiju ako se zahteva veca tacnost.

nije losa fora to, mislio sam da je jeftinije da se napravi program koji radi ove stvari, al ocigledno nema i dalje nisa bolje od ljudskog mozga u srbiji, indiji i tako to...

i, ne gleda admin, dobiju isti zadatak jos nekoliko "pregledaca" ako ima prituzbe.

svasta moze da se uradi ako nemas nikakav moralni problem sa ljudskim zivotima i i generalno nekom pravednoscu...

Kvota da ce evro postojati kao valuta do 30.12.2019. je 1.10 na meridianu. Hahahhaa pa jebem ti, zamisli cekas tiket 3 godine jebene

Kvota da ce seselj biti ministar u novoj vladi 7. Ne razumem zasto tako velika kvota.

Kvota 40 da ce se pronaci inteligenti vanzemaljci pre 2021.

Бане дебели
Kvota da ce evro postojati kao valuta do 30.12.2019. je 1.10 na meridianu. Hahahhaa pa jebem ti, zamisli cekas tiket 3 godine jebene

ЗАМИСЛИ БРТ ИГРАШ ДА НЕЋЕ БИТИ ВАЛУТА ДО ТАД. И ОДИГРАШ У ЕВРИМА. ОНИ ТЕ КОРЕКТНО ИСПЛАТЕ У ЕВРИМА. И ТИ СЕ НАСМЕЈЕШ СВОМ СКЕЧУ ХА-ХА

i, ne gleda admin, dobiju isti zadatak jos nekoliko "pregledaca" ako ima prituzbe.

sumnjam za ovo, jer ti admin mora direktno ispraviti procenat ispravnih odgovora i jos par stvari ako si tacno odgovorio.
Bas mislim da ide adminu tj support timu.

Hahahahhaahhahaha koja skecina

Zarada novca, kako?

Sidjes sa jebenog kompa, izaces iz kuce, nadjes posao.