Prijava

Hujo postao si koliko toliko selebriti sa ovom temom, samo ne znam kako ce ovi posle tebe postati selebriti, osim ako ne otvore ovakvu istu temu.

Ma kakav crni selebriti, zna me 10-ak ljudi na sajtu i to je to...:)

zna me 10-ak ljudi na sajtu i to je to

Ninka, kad god se okupim sa ekpiom sa vuke drvimo o tebi bar po sata. Ninčimo na sav glas.

Realno, ti si samog sebe pobedijo, kao i pandan zato što je NINČENJE otišlo u ETAR!

Sanšajn, od danas me možete zvati D Poslednji Selebriti.

Al' malo kurčinu.Znaju me tinejdžeri, i znaju me eventualno modovi zbog brisanja defki(obrisanih defki imam 4-5 manje nego živih).

Ninka, kad god se okupim sa ekpiom sa vuke drvimo o tebi bar po sata. Ninčimo na sav glas.

Realno, ti si samog sebe pobedijo, kao i pandan zato što je NINČENJE otišlo u ETAR!

lolololo

Ninka, ti mojne da se proseravaš.Kad Cara stavi tvoju sliku na avatar, nemoš' da ne budeš selebriti.

Suština je da se bude opravdano ziljav i retardiran!

Kako gotivim ovog čoveka! A Njinjka kobjašnjava!

Aj dobro, možda jesam malo, čisto zbog tog avatara, i zbog JEBANJA (koje je jedan od glavnih uslova)...lolololololo

NINČIM CARINEĆI!

čitam sve odreda i čudim se... čudim se... čudim se... čudim se... čudim se... čudim se...
čudim se... čudim se... čudim se... čudim se... čudim se... čudim se... čudim se... čudim se... čudim se... čudim se... čudim se... čudim se... čudim se... čudim se... čudim se... čudim se... čudim se... čudim se... čudim se... čudim se... čudim se... čudim se... čudim se... čudim se... čudim se... čudim se... čudim se... čudim se... čudim se... čudim se...

Šta radiš buri?

najjači poster :)

Šta radiš buri?

Čudi se.

ČUDIM SE... o čemu ljudi sve diskutuju...

NINČILA KOBJAŠNJAVA :) Viš Ninka da si seljebriti. :)

A evo prerastam u to....samo više SELJ nego ebriti, ali ajde lololololo