Prijava

StrajaKg
moraš da zapadneš cari za oko, pa da se zgotivite posle hejta i onda si baja :D

Рек'о човек како јесте.

Isitina, da bi bio selebriti mora prvo Cara i Dankan da ti potvrde na pvt a pre toga mora i da se jebe na forumu. StrajaKG je to pošteno odradio i zato ga i dalje puštamo da plagija što se za auroru ne može reći!

A možeš i ovako kao Cara da se malo malo kačiš sa aurorom, to baš privlači publicitet.

A možeš i da radiš razna sranja kao samolajk, hejtovanje, spem novih tema...

E caro seljebriti, slikao sam ono, ocekuj danas pvt sa slikama.
PS Nisam slikao kurcinu samo da znate.

Хиљаде и хиљаде трбушњака, као ја. И да једеш кифлу.

Шандорка Милеуснић
Da bi bio popularan na vukajiji, ne moraš uopće da budeš voljen, dovoljno je da praviš, uz svaki moderatorski sistem nove skandale, koje će generacije pamtiti.
Ali dobre skandale, ne one groteske koje prave cara, stefankošutić i slični.

Čiji s'ti dupli?

Ja dosta stavljam komentare na postere i defke. Inace se trudim odsad pa nadalje da postavljam samo originalne defke i postere, znaci samo ono sto svet jos nije vido. Evo ovde imam par postera koje sam sam napravio(2 na prvoj i jedan na drugoj strani), mojim drugovima se jako svidelo :)

http://vukajlija.com/recnik/autori/23837/posters?order=time

Wsmack а ти си ми много популаран па можеш да делиш савете.

ma jok samo zelim vase misljenje :)

Дакле постерџија.
Ево ја те, на пример, први пут видим. 'Де, не бламирај се.

Nemoj da se promovišete ovde na temi.

Prvo: Registruješ se pod nekim glupim, ali upečatljivim nikom.
Drugo: Otvaraš glupe teme, jer ne zaboravi: Ne postoji loš marketing!
Treće: ?
Četvrto: Postaneš selebrti na Vukajliji.

Za ovo treće ćeš morati da vidiš sa Strajom i Carom, al sa ostalim tačkama mislim da nećeš imati problema.

Hujo Smrad
Nemoj da se promovišete ovde na temi.

bravo hujo, ovo sto si uradio je jako bitno

cim otvoris neku zanimljivu temu, na koju se ljudi odazovu, pojavice se lesinari koji ce uvideti priliku da ti ukradu deo slave, to treba u korenu sasecati

koliko ste puta procitali na forumu "ovo je moja ideja, ovo sam ja bio predlagao"?

StrajaKg
moraš da zapadneš cari za oko, pa da se zgotivite posle hejta i onda si baja :D

+1

moraš baš mnoooogo da pCuješ, ono, baš da pcuješ...

ako zelis ultra brz nacin da postanes selebreti predlazem sledece:

idi na neko okupljanje vukajlijasa, skini se go i trci 3 kruga, bilo bi dobro da stignu da te slikaju, evo, cini mi se da ce kroz nedelju dana biti neko okupljanje u BGu

TAko je Ninka, od Ninke smo napravili selebritije zdravom promocijom. Realno, sa nas par se ne vredi kačiti jer odma pada kontramarketing i onda mora da otvoriš dupli.

Ko oće da bude selebriti neka šalje pvt al nek računa da mora da sluša! Suština je da se bude opravdano ziljav i retardiran!

Remac dogovnoreno :) loolololllo