Prijava

znači, čist sam pred modovima? Kulj..još samo da izravnam račune sa Bogom, i to je to...

Ajd overi ovog tipa,znam da se registrovao sa namerom da me izlajkuje,ali takođe znam da je lenčuga samo takva,pa je moguće da nije.

Ajd overi ovog tipa,znam da se registrovao sa namerom da me izlajkuje,ali takođe znam da je lenčuga samo takva,pa je moguće da nije.

Kog tipa care?

Virtual
Mene lajkuju dobre ženske, ali ja nisam drukara pa da ih prijavljujem. Inače sam pošten ...

banovan zbog ultimate nolajf lajka prema sebi (oko 20-30 duplih)... cepam atome je takodje u prici, ali o tome ce se nastaviti...

Haha...taj tvoj se registrovao i otišao. Nije ni kliknuo nikad na ništa.

banovan zbog ultimate nolajf lajka prema sebi (oko 20-30 duplih)..

Ja mislio zajebava se, kad ono stvarno hahaahaha..!! Kakav car

http://vukajlija.com/forum/teme/7650-prijavite-hejt-na-svoje-definicije-hejteri?strana=95#post_1203902
Лакше ми је било копирати линк, да не куцкам поново.
Надам се да не смета.

evo ga moj dupli, http://vukajlija.com/recnik/autori/43954 malo sam se lajkovao imo sam jos jedan kad sam se tek registrovao al za boravio sam nik, a nije ni bio veliki lajk

E, ima da napravim dupli i da se lajkujem, a neću da prijavim ovde. Slobodno me kačite na stub srama opet.

modovi, zvao vas orvel, pita zašto mu kradete fore?

http://vukajlija.com/forum/teme/7650-prijavite-hejt-na-svoje-definicije-hejteri?strana=95#post_1203902
Лакше ми је било копирати линк, да не куцкам поново.
Надам се да не смета

Ono...bio je lajk od 5 peona. Skinuo sam ga. Nebi baš neko čudo napravio. :)
Prijavljujte samo značajan lajk...ne ovakve zajebancije.

ово је кул тема ако оћеш да испаднеш поштен и до јаја..
као линкујеш 10 својих налога са којих ниси оцењивао себе, испаднеш поштен до јаја!

Замисли тек ја(будем мало зајебан) лупам себи по који минус да бих видео скор.. изнесем овде све дуплаке, да ми скинеш хејт.. :))) И опет сам поштен и кул!

evo ga moj dupli, http://vukajlija.com/recnik/autori/43954 malo sam se lajkovao imo sam jos jedan kad sam se tek registrovao al za boravio sam nik, a nije ni bio veliki lajk

13 poena. :)
Skinuto.

E, ima da napravim dupli i da se lajkujem, a neću da prijavim ovde. Slobodno me kačite na stub srama opet.

Slobodno.

banovan zbog ultimate nolajf lajka prema sebi (oko 20-30 duplih)... cepam atome je takodje u prici, ali o tome ce se nastaviti...

Celte silno ste pogrešili. Imate li IP adrese ili jebem li ga šta za proveru identiteta. Ja imam samo jedan dupli sa koga se nisam ulogovao ima 5-6 meseci. Opsežni lajk? Dobro šta ima tu loše. I ja sam lajkovao atoma na svih 51 definicija, i abraksusa, ako hoćeš i tebe i Bleka i ko zna koliko autora. Ako si siguran da su lajkovi došli sa iste adrese neka ban ostane nemam ništa protiv, ali siguran sam da vam se nešto sjebalo. Od svih banovanih naloga koje meni pripisuješ pamtim svega nekoliko njih, Scipiona i Effygy i nijednog više.
Da li je moguće da sada napravim 5 duplaka i da te izlajkujem pa da vidimo da li ćeš sebe banovati zbog toga. No nema veze ...

neki članovi slali PVT-ove u kom traže da im se skine lajk.

da. to je taj tip ljudi koji bi partiji prijavili rođenog oca jer je govorio protiv komunizma! samo da bi se dodvorili vlasti i pokazali kao uzorni građani... idem malo da povratim...

Celte silno ste pogrešili. Imate li IP adrese ili jebem li ga šta za proveru identiteta. Ja imam samo jedan dupli sa koga se nisam ulogovao ima 5-6 meseci. Opsežni lajk? Dobro šta ima tu loše. I ja sam lajkovao atoma na svih 51 definicija, i abraksusa, ako hoćeš i tebe i Bleka i ko zna koliko autora. Ako si siguran da su lajkovi došli sa iste adrese neka ban ostane nemam ništa protiv, ali siguran sam da vam se nešto sjebalo. Od svih banovanih naloga koje meni pripisuješ pamtim svega nekoliko njih, Scipiona i Effygy i nijednog više.
Da li je moguće da sada napravim 5 duplaka i da te izlajkujem po da vidimo da li ćeš sebe banovati zbog toga. No nema veze ...

nazalost, ne gresim. provalio sam da si restartovao modem, ali je ocigledno ko dan.
mozda ti objasnim na pvt kako sam SIGURAN da su dupli (nije samo gledanje lajka), ali necu da objasnjavam ovde javno, da svi znaju kako se sigurno provaljuju dupli.

ustvari necu ni tebi da objasnjavam, sta me briga...

da. to je taj tip ljudi koji bi partiji prijavili rođenog oca jer je govorio protiv komunizma! samo da bi se dodvorili vlasti i pokazali kao uzorni građani... idem malo da povratim...

Prijavili ljudi SAMI SEBE da im se skine lajk koji su davali SAMI SEBI sa duplih naloga nedugo posle registracije. Kada su uvideli da je to sranje, odlučili su da prijave moderatoru jer nisu imali odgovarajuću temu.

Zato sam i otvorio temu.

Ne vidim šta je tu loše?

samo da obavestim, nisi ni prvi ni poslednji kome sam provalio duple naloge, i koji na potpuno identicni nacin prica da nije kriv, a jeste.

trajni ban je zbog kolicine glasova...