Prijava

kakve tenkove ima belorusija?

Ljubazni tenkoví Beloruski su!

svejedno bi ih estonija sjebala jer moraju da idu uzbrdo

Ало, шта вам је, па то је само олакшавајућа оклоност, не пресудна, побркали сте мало.

Čule rakao si:

Може она да буде модернија 200 пута, али у окршају 1 на 1 Јужна би га издувала само тако, јер увек је лакше спуштати се на југ, него пењати се на север.

znači vredi 200 prema 1. Nemoj sad da vrdaš. Pouzdamo se u tebe.
Osim ako za Zapad-Istok važi druga srazmera nego za Sever-Jug.

BUGARI SPREMITE NIVEU!!!!1

http://www.mallaghan.co.uk/wp-content/uploads/2012/06/VVIP-Eurostair-11.jpg
Južna Koreja spremila odgovor u vidu savremenih uređaja za spuštanje vojske naniže u neposrednim ratnim okršajima

И за тај подухват не бирају средства!

http://i.stack.imgur.com/UVNOZ.jpg

znači vredi 200 prema 1. Nemoj sad da vrdaš. Pouzdamo se u tebe.
Osim ako za Zapad-Istok važi druga srazmera nego za Sever-Jug.

Не, не вреди. Модернија не значи јача, бркаш појмове.
Лакше је нападати са севера на југ, него са запада на исток, то стоји, али ми овде причамо о Северној и Јужној Кореји, Јужна Кореја можда има савременију опрему, али исто тако су и Аустроугари имали против нас 1914. па су добили шта су тражили.

Takoe Chule!!! Chuleta za obaveštajca!!!
Tako je i NATO imao savremeniju opremu od nas pa smo dobili preko pičke što smo i tražili. Ili nije tako bilo?

http://www.globalfirepower.com/active-military-manpower.asp
690.000 > 640.000
I još kad se uzme da pored toga što imaju čak 50.000 više aktivnih vojnika (gladnih) još imaju i prednost da se spuštaju a ne moraju da se penju. Ma odvaliće ih od batina, pošto metkova nemaju...

Роберто Бомба, каква би то била држава да је стварно доставила истините податке овом сајту?
Немају меткова? Не буди смешан, то само човек који тролује може да каже, ако ниси обавештен, а верујем да ниси, чак ти сам у својој кући можеш да правиш меткове, то је најлакши део, наравно, требају ти чауре, али то је најлакше наћи, то свака држава производи за себе, тако да, меткова им не мањка.
Јужна Кореја у случају тог рата би молила за помоћ свих народа и народности, и добила би је нормално, јер не води се пропаганда против њих, већ против Северне, и то је такође један од разлога због чега се води та пропаганда, јер данас сутра ако зарате, 80% држава које имају средстава да подрже нечију страну ће подржати од Јужне Кореје, јер Северну наводно води луди диктатор који убија све редом, па ко је луд да му да паре. Пропаганда се врши намерно, а све ради тога да би ако дође до избијања рата сви стали против Северне Кореје, па човече за Гадафија је рађено иста пропаганда, а сви знамо прави разлог зашто је убијен.

Јужна Кореја можда има савременију опрему, али исто тако су и Аустроугари имали против нас 1914. па су добили шта су тражили.

Ali Austrougari su se i spuštali na jug i imali jaču opremu, pa ga izduvali. kako to Chule?
Ne valja ti logika kanda, idi pa razradi bolje to malo.
A neće biti i da se Severnjaci samo spremaju za rat, a Jug dirla kurac po ceo dan. Spremni su i ovi za njih.

па човече за Гадафија је рађено иста пропаганда, а сви знамо прави разлог зашто је убијен.

Ne znamo, nismo obavešteni. Prosvetli nas. I da, ja sam trol a ti obaveštajac lololololol
Daklem, što su zapravo ubili Gadafija?

EDIT: Znam da si trol, ali mi zanimljivo, zabavlja me tvoj stil pisanja

Ali Austrougari su se i spuštali na jug i imali jaču opremu, pa ga izduvali. kako to Chule?

Није тачно, ишли су са запада на исток преко Дрине, али нису имали никакво ратно искуство.

A neće biti i da se Severnjaci samo spremaju za rat, a Jug dirla kurac po ceo dan. Spremni su i ovi za njih.

Нису баш, они се више ослањају на помоћ страних сила у том рату.

Турци су потпуно нетактични.

http://i.imgur.com/hOWVzfY.png

ahahahahahahahahahahahaha kraljuuuuu!

Čuvajte se Šveđana. Žive severno!

Ne znamo, nismo obavešteni.

Сви знамо да је Гадафи био један од најбогатијих људи на планети.
Наиме, када су 90-тих година Француска и Енглеска желе да развију своју инфраструктуру на најсавременији ниво требали су им новци, логично, и тражили су од Гадафија укупно 20 милијарди долара/фунти/евра, стварно није битно која валута, и пошто годинама нису плаћали рате, Гадафи је био решен да наплати тај дуг, е сад, пошто је он већ годинама покушавао да наплати тај дуг, безуспешно, а успут је радио на томе да се направи та нека афричка унија, нешто попут ЕУ, и сад, када су Французи и Енглези схватили да ће се то стварно десити и да ће паре сигурно тражити уз помоћ афричке уније, они су отишли код Американаца и рекли им шта Гадафи планира, Америка је пристала да направе револуцију и да га сруше са власти, а затим осуде, Французима и Енглезима суђење није био приоритет, већ су желели само да га ликвидирају без суђења, Гадафи је знао шта смерају Французи и Енглези и тад послао 20 милијарди у Москву на аеродром да га чекају (те паре су и даље тамо) јер је планирао да напусти Либију и да оде у Русију да би одатле довео земљу у ред, чим су сазнали Французи и Енглези за план његов бегства одма су престали да помажу Американцима у вођењу револуције већ су послали своје најбоље људе да нађу Гадафија и убију га по сваку цену без икаквог суђења, сви смо знали шта се десило. А сви такође знамо и како живи народ Либије сад, а како је живео за време Гадафија.

Турци су потпуно нетактични.

Слажем се, али касније им се то обило од главу, и сви знамо како смо их ми протерали из наше земље, лепо север југ, па запад исток, како се и ратује, а да смо покушали југ север, па исток запад ништа не би смо урадили.