Prijava

E od tih satića od oko 100 do 200e žak leman ima fin izbor, imaju elegantnih onako na oko satova za te pare

Ništa spec naravno ali opet jbg bolje od kasija i fosila rekao bih

E apofise tebe sam sledećeg hteo da pitam kad te sretnem :)

Nisam još jbg, imam još podosta šegrtarenja :)

Ne znam sta planiras, ali ako ces u advokaturu, najbolje kod advokata zbog upisnine. A ako si kod advokata, on moze da te uputi i u sud neko vreme da vidis sta se radi tamo. Tako sam ja, tj bio sam 2 godine prijavljen kod advokata, ali sam ih cele proveo u sudu, jer oni generalno smatraju da se vise nauci u sudu, a i mrzi ih da se ganjaju sa pripravnicima. Dok ako si samo sudski pripravnik nikakva korist, i na pravosudnom te vise jebuckaju.

Ma da da već sam to rešio poodavno, još pola staža ostalo u advokaturi nego eto pitam sad jer nikako da se setim a zanima me je li samo kod nas lud sistem, jer je baš to što si pomenuo jedna od tih banalnih stvari, odeš u sud - 5000 evra, kod advokata - 500 evra, i još na rate i zajebancije

Ako hoces mogu da ti se raspitam, imam jednog drugara advokata sto se upisao prosle godine. I obavezno da juris za ono samozaposljavanje ili kako vec, odes tri dana prodjes to, daju ti kes, mislim da za 6 do 8 meseci mozes da pokrijes sve dazbine.

od tih jeftinih satova Festina je jedno dve klase bolja od svih ostalih

imam dizel, festinu i citizen

Citizen i diesel su fus, ali Festina je dobra za te pare

kako moze biti citizen fus hahah japanac, proglasen za najbolji sat u tom cenovnom rangu

dizel i nije marka sata nego prave satove samo usput

Festina će biti moj naredni sat verovatno, video sam neke lepe primerke, nisu preskupi.
Citizen dobra marka, gambo, a i fosil ima dobrih modela.
Pre neki dan mi nude Li Kuper sat, to mi nekako ima još manje smisla neko BMW patike, ali ne bih da sudim ljudima

za 300-400-500evra ne moze da se kupi bolji sat od citizena nema teorije, jos su eco drive, nema smaranja sa baterijom....meni 8 meseci stojo u mraku u ladici i ni sekund ne kasni kad sam ga uzeo

a od 10-20k festina je vrhunska, bukvalno je mama i tata ostalim satovima u tom rangu

Moze za 400-500

A festina nije mama i tata jbg, bas los post u globalu

ne lupetaj
mama i tata u odnosu na satove u tom cenovnom rangu od 150evra....koji je bolji, da nije g shok

i sta moze za 400-500 bolje od citizena...moze, al polovan tissot

odlican post potkrepljen znanjem, a tvoj post je sranje

ako ocete polovne na ovom sajtu ima dobrih:
https://www.watchmaster.com/en/

odrade im generalku, pa prodaju, relativno jeftinije u odnosu na bilo gde.

Klasika, lepo izgleda. Koliko para maestro?