Prijava

Predlog je da se vrati lista najbolje ocijenjenih definicija za određeni dan i da se svaki dan najbolje ocijenjena definicija ide na naslovnu (ili ona koja ispuni određeni kriterijum). Razlog je jasan - nove definicije se slabo čitaju i slabo su ocijenjene. Svrha je ista kao kod one teme za predlaganje novih definicija za naslovnu stranu, samo što ovdje narod bira,a ne oni koji su odabrani. Naravno, ostaje i ovaj sadašnji sistem za biranje definicija za naslovnu.

Ма ко јебе дефке кад су пропале

Ja sam za, iako je Kaizen rekao da ih nece vracati. A ono sto ne uliva ni najmanje nade, jeste to sto je Dzanki protiv :(

već viđeno, već odbijeno

Nema nista od toga, prezvakana tema. Imas kalendar ako te interesuju najocenjenije defke za odredjeni dan.

Mislim, mene baš briga, ali ne znam koji motiv ljudi imaju da napišu definiciju kad im je niko ne čita (osim ako je na naslovnoj) a to hoće li završiti na naslovnoj zavisi od nečije subjektivne procjene.
PS. Gdje je kalendar?

Ovom "prati autora" najbolji autori su dobili ono sto su hteli, da im defke prati dosta autora i ovaj sistem funkcionise za njih. Novim autorima je tesko da se proguraju sa svojim defkama. Primer autora koji je to uspeo je Ella84 ili Ox, ali u globalu malo ih je.

Kada klikneš na DEFINICIJE sa desne strane.

reko je kaizen u ktitor forumu da to neće da vraća, a kad gazda kaže..

Ladno sam pogodio da je Dzanki protiv, iako je postovao dok sam ja pisao svoju poruku. Aj em ej dzinias!

A vidim, zar kalendar nije bio na naslovnoj? Ali dosta ljudi i ne zna čemu kalendar služi.
Ok, ja kažem, meni je svejedno, nego mi se čini da je zapostavljen ovaj dio sa novim definicijama, a to je suština sajta.

AKo ti je svejedno, nemoj predlagati.

Usput, ovo je već predlagano i odbijeno.