Prijava

Ovde možete postovati dan kada se nešto bitno ili nebitno desilo na ovom sajtu tokom prošlih godina... Ukinuta defka dana, Abraxus otišao, ušla mi prva defka u odabrane, došao na sajt (jer vam niko ne gleda taj datum na profilu)....

ovo je maltene ista tema http://vukajlija.com/forum/teme/81-dogodilo-se-na-vukajliji gde između ostalog može i "na današnji dan"....

Vidi majku mu, aj brišite postove, ako nije kaki problem..

EDIT: Mada je ono više za trenutne dogadjaje a ovo je tema da se ljudi sete nekih bitnih i nebitnih stvari al eto..

Kimberli, aj ostavi nas na miru, ok?

Predlazem da se ova tema bavi temom "na danasnji dan" na svoj nacin, a ne Vukajlijom.

Npr.

1986. - Institut za ratna dokumenta objavljuje kompletan dnevnik Ane Frank.

Ana Frank je na ovo ulozila protest, a zatim je histericno vristala i plakala, sve udarajuci glavom o patos.

Ovako, samo duhovito.

Ma jebeš onu temu, ovdje možemo stavljati neke nebitne događaje, a tamo to moderatori brišu.
Evo ja ću prvi : na današnji dan 2019 godine - Jovičić nije otvorio niti jednu temu.

Imam ja svoje ljude... Bravo Džeri, bravo Šalabajzer... :D

Стварно може за глупости.....

На данашњи дан, тј данас уствари, ја сам прешао 15000 поена :)

Na današnji dan, tj danas ustvari, svim autorima na Vukajliji su svirala jajca zato što je SMarko prešo 15000 iljada pojena.

NA dANAŠNJI DAN AZA GODINU DANA ŠALABAJZER JE POSTAO TOTAL TV

Cak cemo ga i hejtovati da se vrati na ispod 15000 poJena :D

Sunshine, dok ti pises, ja RADIM.

Znači na današnji dan oduzimamo Smorku poene?

e tako može!

na današnji dan 1852. pre n.e. princ guan shi jing je prvi put lizno konkubinin čmarić.

Sam je prizv'o, ja mu minusiram samo govno definicije. One dobre preskacem, nema plusa danas! Mozda sutra, a mozda i ne.

Edit: kad ste picke lajkerske, pa ga plusirate. Sad cu sve da mu izlajkujem, imace 15213 poena, i nece imati cime da se hvali.

Na današnji dan, jedne godine, je majka Tereza otišla u klozet i izbacila monstruma iz sebe.

Да данашњи дан, 1983. године, у Паризу почела галванизација Ајфелове куле. Пар голубова озлеђено

na današnji dan u 00:34 počeo ''Arena B-13 show'' na pinku!