Prijava

Ne znam postoji li ova tema već, ako postoji linkujte.

Koje su najgluplje/najluđe teorije zavere za koje ste čuli? Bilo preko Jutuba, lude tetke, Kurira...
Za mene definitivno prednjače teorija ravne zemlje i teorija da je Barak Obama zapravo gušter-čovek, i da gušter-ljudi upravljaju planetom i najvećim korporacijama. Kao, mogu da mijenjaju oblik iz ljudskog u gušterski i te fore. Moguće, sto posto.

I meni su ravna zemlja i gusteri najgluplje, slazem se, inace nije samo Obama guster, gomila njih je

ma da, kazu i za Bibera, ovaj snimak navode kao dokaz
https://youtu.be/rl12afrfLD8
ovo neko pametniji od mene moze obrazloziti, ali kamera je u pitanju, ne gušter

Има и теорија да је неки џез сингер продао душу ђаволу у замјену да учини да пјева љепше. Не сјећам му се имена јебат га. Углавном јасно се види на снимку његових првих изводби да лик пјева као ја и ви, а неких 2-3 године касније бољи од Реј Чарлса. Можда је то неки утицај вјежбања али опет огромна разлика.

Има и теорија да је неки џез сингер продао душу ђаволу у замјену да учини да пјева љепше. Не сјећам му се имена јебат га. Углавном јасно се види на снимку његових првих изводби да лик пјева као ја и ви, а неких 2-3 године касније бољи од Реј Чарлса. Можда је то неки утицај вјежбања али опет огромна разлика.

iznenadio bi se sta 3 godine truda učine glasu :D
postoji teorija zavere da Britni Spirs u stvari jako lose peva, samo je lice, a da umesto nje peva neka druga cura koja je 'prateci vokal'. E sad, ovo i nije toliko nerealisticno, jer se ispostavilo da onaj crnac iz Boney M nije pevac vec samo lice. Umesto njega je pevao neki debeli crnac kojem su rekli da je predebeo za TV. Snasli se ljudi jebiga.

Da li Andriana Čekić nosi periku

Има и теорија да је неки џез сингер продао душу ђаволу у замјену да учини да пјева љепше. Не сјећам му се имена јебат га. Углавном јасно се види на снимку његових првих изводби да лик пјева као ја и ви, а неких 2-3 године касније бољи од Реј Чарлса. Можда је то неки утицај вјежбања али опет огромна разлика.

To je bio Robert Johnson, navodno đavo i on se našli, đavo odsvirao na gitari par pjesama, dao gitaru Johnsonu, i od tada je kao ovaj svirao bolje i postao popularan :-)

Jedna prigodna pjesmica iz 1937. godine:

https://www.youtube.com/watch?v=3MCHI23FTP8

Mišel Obama, Džoni Dep i još mnogo poznatih su zapravo transrodni. Cilj promovisanja takvih ljudi je uništenje porodice i još neke slične stavke koje sam zaboravio.

Ne postoji djavo. Isto kao sto ne postoje čuda, demoni, egzorcizam i ta sranja. Postoji Bog koji je kreator svega ali ne vrsi nikakav uticaj na svijet. Stvorio ga, navio godisnja doba kao sat, stvorio ciklus zivota i smrti i svega u univerzumu i distancirao se od istog.

Đovaku pretili pa morao da izgubi od Zvereva malopre

Pliduuu
Ne postoji djavo. Isto kao sto ne postoje čuda, demoni, egzorcizam i ta sranja. Postoji Bog koji je kreator svega ali ne vrsi nikakav uticaj na svijet. Stvorio ga, navio godisnja doba kao sat, stvorio ciklus zivota i smrti i svega u univerzumu i distancirao se od istog.

nešto kao kaizen

Hahaha tako nekako

bilo sta sto ima veze sa vakcinama

Da postoji burek sa sirom

Причало се до прије пар година да је Каизен рептилијанац

Ovo ti je milenijum ipo

састанак на којем се коментарише рад модератора се одвија у подруму у јајинцима сваке последње суботе у мјесецу

стефан костић је минион хомосексуализма који је био инсталиран од стране мосада да шири блуд и неморал лабилним вукајлијашким инселима

бомбаш је члан снса

хадронски сударач је створио честицу која ће промјенити законе физике и уништити вукајлију

тилмо има 1000 еура плату