Prijava

Линк: http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/254856/U-Smederevu-otkrivena-stamparija-laznog-novca-i-laboratorija-marihuane

Смедерево, градић на дунаву али истовремено и легло криминала. Ових дана пронађена је штампарија за штампање лажног новца и ЛАБАРАТОРИЈА за производњу марихуане! ДОКЛЕ БРЕ ВИШЕ!!!!???

Докле ће тамошња власт да скупља кајмак а да их боли уво да решавају битна питања? Докле ће владајућа коалиција да пуни стомаке своје и својих ближњих а да гладаан народ мора да се бави криминалом да би преживео! Мене би било срамота да живим тамо где је таква власт! Све сами лицимури и хокштаплери, само гледају своје дупе да нагоје...

Зато се тамо коте овакве ствари. Шверц оружја, трговина дрогом, фалсификовање, свима је то боље од рада за мале паре. МОРА НЕШТО ДА СЕ ПРЕДУЗМЕ! Има ли томе краја, када ће власт да се опамети или промени? Кад сви или поцркају од глади или заврше у затвору. Да ли је то цена?

Да вас чујем. Без спема

Кад се све паре прелију у џепове политичара шта ће напаћени народ друго него да узме и штампа себи кеш.

Колико коштају ти штампачи за паре? За колико пара може да се купи штампач који може да ти одштампа новчаницу која је довољно уверљива да изгледа као права док је не загледаш мало пажљивије? Типа кад плаћам струју, увалим им једну лажну хиљадарку да не примете. Ко их јебе, ионако имају пуно пара.

не знам Џимбо распитаћу се у смедереву па ти јављам, јел ок?

Не знам, али контам да ће сад пошто су ови ухапшени полиција да распише јавну продају те машине па види тамо.

Да, не би то било лоше поседовати. Свака кућа то треба да има.

Јеботе, како дојајна идеја. Замисли, прифали ти хиљадарка, ти си одштампаш. Или две, три. Ма, одштампаш колико ти душа иште и купујеш, купујеш. :)

http://www.irvinehousingblog.com/images/uploads/201021/printing-money-0010.jpg

Мислите да ови радници по штампаријама чалабрцну понекад? :)

ја мислим да они немају плату него колко ко узме, па сад ко се снађе снашо се

Слажем се с Џимијем, боље да имаш машину да одштампаш кад те покраду него да се повлачиш по судовима.
Ови радници добијају плату у квадратним метрима изгледа.

Dizvinu Smederevci, i ova tema zbog oftopika beše il spema il pičkematerine, al ja bih pitala.
Ipak je holho tolho vezano za tjemu.
Elem, zašto se kaže: Bešte slepci, idu Smederevci?
Ja sam vako to skontala.
Slepci ko slepci sede negde za svoj groš i jedu kobasicu, ko što kaže naša narodna.
Tuda prolazi narod i da im neki cent da kupe i leba. Slepac jede i srećan je, al ne lezi vraže, otud naiđe Smederevac (ne šporet) i ne samo što mu ne da cent, nego mu izotima sve što taj nesrećni slepac ima kod sebe.
Što to jbt?
Onda ne čudi ovaj politički lopovluk koji je prikazan na temi, kad oni ko narod otimaju de stignu i kome stignu.

Ja bih stampao draft kopije, em bi mi pare i nove izgledale ko stare, em bih manje morao da investiram u tonere. Tonere bih iskljucivo dopunjavao, niposto nove, to kosta.

E da, novije verzije Photoshop-a (ne najnovije, vec mozda sve od verzije 6.0) onemogucavaju rad sa novcanicama, bas iz ovog razloga. Siroti ljudi su se napatili sa starim verzijama, krvavo su zaradili te pare!

Морам да реагујем на овај наслов. Ово су најстрашније клевете и лажи. Ти мора да си из Крагујевца... :гледа га са гађењем:

http://www.mondo.rs/v2/tekst.php?vest=146999

Popović je na mesto načelnika Policijske uprave u Smederevu postavljen 2006. godine. Smederevska Policijska uprava koja pokriva Smederevo, Veliku Planu i Smederevsku Palanku, gde živi više od 350.000 ljudi, nekoliko godina važi za najbolju u Srbiji.

Od ukupno 2.335 krivičnih dela počinjenih u 2008., rasvetljeno je blizu 90 odsto. Zahvaljujući odličnoj saradnji s policijom, tužioci u Smederevu poslednjih nekoliko godina zatrpani su predmetima. U 2008. godini, od 206 prijavljenih zbog trgovine narkoticima, 200 je procesuirano. To je 55 odsto ukupno optuženih u ovom Tužilaštvu.

Осетићеш бес проклете Јерине! (за неупућене, то је наша најновија модераторка)

П.С. СМЕЕЕЕ-ДЕ-РЕ-ВО ШАМ-ПИ-ОН!

Како то? Мислиш, препознају паре? :) Ај баш ћу да пробам да скенирам и да отворим у фотошопу.

Ладно не могу ни да скенирам новчаницу!

http://imageshack.us/m/853/6366/illegal.jpg

Ладно не могу ни да скенирам новчаницу!

Imam osecaj da se negde oglasio alarm...

Хаха, цениш да ће да ми покуца Интерпол на врата? :)

хахаахаха ништа, мораш да је црташ у пејнту комплет

Хахахахаха Џими легендо! Имаш буксну за ово!

А пази што су неписмени:

''This application does not supported...'' :)