Prijava

Želeo bih da se ovom prilikom zahvalim Pekiju, Črči i Luli na sjajnoj organizaciji, pekari ''Sunce'' na ovom divnom đevreku, i da pitam kad će da stignu teme za polufinala?
I da, čini mi se da reče Peki da jedna defka iz finala konferencija ide na naslovnu, mislim, ono, samo kažem......

Aplauz!!!
:cmok-cmok:

EDIT: A što Črča ne uručuje nagrade? Sa tobom ću, Peki, samo da se rukujem.

Ja ću da vam uručim buketiće sveća kao na olimpijadi, pa možete da me izljubite :D

Pale se baklje ceo SEVER gori...aleeeee... aleeeee

buketiće

Професионална деформација - Кад уместо букетиће прочиташ букснетиће.

Чрча ће уручивати у финалу, ипак су то далеко битније награде. :)

Dobro, Peki, a ja bre?

Lullaby
Dobro, Peki, a ja bre?

Полако, бре. Ово је само један део такмичења, да наградимо прваке конференција. После, кад се буду додељивале награде за првака турнира, свако ће добити свој пет минута, бре! :)

Jebem ti linkovanje!
Singraefase, turi ovo

na avatar, da se zna od kojih si! :D

Nisam zadovoljna.
Mislim da ovo ne odgovara mojim doprinosima od početka ovog takmičenjima. A ako uzmete u obzir koliko BRE mrzim sve što ima veze sa sportom, možete lako da shvatite veličinu moje žrtve. Ali, vi ne.

:teatralan odlazak:

Pekis kontribušn - 76%
Črčas kontribušn - 16%
Lula kontribušn - 8%.
EDIT: Ne mere veća plata, ne znaš da radiš u exel-u.

Kramponom, ti to prijavljuješ neke svoje defke za brisanje? :)

Nemoj onu što je bila DEFINICIJA DANA samo, ostale žemo...Znaš onu...Što je bila DEFINICIJA DANA...:))) P.s. Nemoj mnogo da se *určiš, kaizen jebe moju tetku, imam vezu...:)

Nisam zadovoljna.
Mislim da ovo ne odgovara mojim doprinosima od početka ovog takmičenjima. A ako uzmete u obzir koliko BRE mrzim sve što ima veze sa sportom, možete lako da shvatite veličinu moje žrtve. Ali, vi ne.

:teatralan odlazak:

Сви знамо да је твој допринос велики, бре. Биће нагреџана, рекох. :)

S tobom ne razgovaram, Peki, miči mi se iz prijećenja Kramponomu klevetniku.

Nemoj onu što je bila DEFINICIJA DANA

E tu, baš tu, Krampi!!

Ja pojeo onaj đevrek i video posvetu tek kad sam čistio mrve...Trebalo je da bude veći font...

Singraefase

Da sam zapisivao sve načine na koje mi je neko pisao nick, do sada bih imao spisak dužine prosečne epizode serije "Ranjen i orao"...Ne sviđa mi se ta slika. Ja volim svoj šah.

Edit: Mada...
Edit na edit: Sad i ja imam orden. Črčina traka prve klase.

Ja ću da se šepurim s novi avatar do ponedeljka.

Ja ću da se šepurim s novi avatar do ponedeljka.

Samo se ti šepuri i kurči, al bez kiflu se na SEVER ne vraćaj :)

Pih, šteta što na vreme nisam video ovu temu. Kad će biti sledeći kup?