Вукајлија куп - мај/јун 2011. - sponsored by Кифла™ - 1. syngrafeas 2. Agilni 3. DCX (први пост ове за више инф.)

  1. Agilni, neću da se pobeda dovodi u pitanje. Sever te čeka da se vratiš - sa štitom ili na njemu. :)

  2. Agilni, neću da se pobeda dovodi u pitanje. Sever te čeka da se vratiš - sa štitom ili na njemu. :)

  3. Samo bolje je da sam izbacio smajli na kraju. Mrtav sam ozbiljan bio.

  4. :traži maramicu da obriše suzu u uglu oka, dirnuta 'vakom ljubavlju: - NOT!
    Štoz bre gej Okse? :D

  5. :traži maramicu da obriše suzu u uglu oka, dirnuta 'vakom ljubavlju: - NOT!
    Štoz bre gej Okse? :D

    Okse, ne daj se prozvati, nikada oni neće razumeti vrelu krv ledenih severnjaka.

  6. Ај будите ту око 3, 3:15 да прогласимо победнике, биће ту и Пекара Сунце, они су обезбедили награде. :)

  7. Štoz bre gej Okse? :D

    to je samo vješto skrivanje povrijeđenog ponosa i skrhane sujete. :P

  8. Пеки д џем
    Ај будите ту око 3, 3:15 да прогласимо победнике, биће ту и Пекара Сунце, они су обезбедили награде. :)

    Iju, već je pola tri, idem ja da se presvučem i namestim kosu, da budem lepa na dodeli, kad budem stajala pored pekija i klimala glavom dok drži smarački govor. :D

  9. Štoz bre gej Okse? :D

    Ne znam o čemu pričaš. Za temu o dukatlijama trebalo je da skreneš kod Albukerkija. Da si ti Severnakinja, pa i da pričamo, ali ovako ne možeš ti to da shvatiš. :)

  10. Da si ti Severnakinja, pa i da pričamo, ali ovako ne možeš ti to da shvatiš. :)

    Tako gej... :D

    No dobro, neću da vam rušim sneška, samo se vi tako volite, lepo je to. A i lalabaj je u pravu :P

  11. No dobro, neću da vam rušim sneška, samo se vi tako volite, lepo je to. A i lalabaj je u pravu :P

    Ma ne mogu moj ponos i sujeta tek tako da se skrhaju. Znaš li koliki su mi? :)

  12. Oksže, hvala na lepim rečima. Iskreno, očekivao sam da ti osvojiš ovaj kup, ali onda se zatekosmo u istoj grupi i... jedan minus je mogao odlučiti.

    A za ostale, istina je ovo što Ox piše, prvi me je pogurao i čini mi se pratio (uz još jednu autorku) dok praćenja još nije ni bilo.

    Časno ću predstavljati Sever, poručujem sada svima :)

    I molim da ova ceremonija počne tačno u 15h, rekoh da mi se danas lajferiše. Ako ne budem tu, svaki Severnjak me može predstavljati i preuzeti kiflu, svi smo mi kao jedan!

  13. Alo bre, kakva kifla, imaš ti da guliš i polufinale i finale do kifle.
    Dalje prste od nje! :D

  14. Htedoh samo da se slikam pored kifle. Ih, kakvi ste. Držaću je ja, videćete svi!!!11

  15. Oxe, ti pokušaji čupanja ti nimalo ne pomažu.
    Znamo da si tastaturu izjeo kad si izgubio. :)

  16. Čini mi se da sam ja tek drugi nesrećnik koji je imao bolju razliku pluseva i minuseva, a ispao. Prvi takav je bio cenjeni Peki d Džem.

    :кхм-кхм:

  17. Čeka se ceremonija. Nemojte mi produžavati boravak na poslu!

  18. Kakvi homoseksualni hvalospevi...Realno, bilo je govanaca koja su prošla bolje od boljih defki...Ovakav tip kupa će osvojiti onaj koji se napase najmanje minusa, tako da cukić defka može da prođe bolje od vrhunske defke koju par manje nadarenih "autora" može da ni ne razume pa zalepi minus...Nisam nešto posebno pratio defke i duele, ali čini mi se da je DCX ili kakoveć uopšte nije loš...Agilni, ox, zapata, standardno dobri...
    I da dodam još jednom, reme-ove kvote kao da je pravio ovaj lik:
    http://www.jennifermgraham.com/images/mark_in_cap___gown1_pnaw.jpg

  19. Дакле, овако:

    Прво, честитке свима који су учествовали, и још једном честитке шампионима конференција, пуно среће на фајнал фору. Они ће се борити за кифлу, али би било греота да њихов досадашњи учинак не буде награђен! За кифлу ћете тек да се борите, али до тада, Пекара Сунце вам додељује златне ђевреке!

    Синграфеас, шампион западне конференција, и једно од откровљења турнира:

    http://farm3.static.flickr.com/2769/5813023157_8b839ff8a4.jpg

    ДЦХ, или Макијавели, шампион југа и још једно велико изненађење:

    http://farm3.static.flickr.com/2351/5813591740_c92215b46b.jpg

    Агилни, шампион веома јаке северне конференције:

    http://farm4.static.flickr.com/3336/5813022737_79ae71f3f8.jpg

    Мићко, одличан био цео турнир, и похвалу од мене добија за фер плеј:

    http://farm4.static.flickr.com/3118/5813021753_df11955cef.jpg

    Заслуге за ове прелепе награде иду Чрчи! Аплауз за Чрчу! Без ње ово не би било могуће!

    :прелама се аплауз форумом:

  20. Jao, divno. Hvala svima koji su bili uz mene. Želim pre svega da zahvalim kolegama iz Severne konferencije što nisu definisali najbolje što umeju, mami koja mi je posudila svoje čekove za nov monitor i svim duplim nalozima, koji su mi bili značajna moralna podrška.

    Ovo će večeras verovatno naći mesto uz avatar.

    EDIT: A što Črča ne uručuje nagrade? Sa tobom ću, Peki, samo da se rukujem.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.