Prijava

Sta kazete da rangovi budu ne zasnovani na fiksnom broju, nego "plutajuci"?
Znaci, da i dalje budu kao sto su sada, ali da UVEK bude samo jedan Chuck Norris, a taj je onaj ko trenutno ima najvecu apsolutnu popularnost. Znaci taj neko bi trenutno bio kurd.
E onda, sledeci rang na dole je onaj ko ima recimo preko 50% ili koliko vec god posto kurdovljeve populrnosti i tako dalje niz rangove.
Trebao bi samo neki primenjeni matematicar da izracuna odnose za sve rangove koji postoje i da kaizen to nekako skarabudzi u program. I onda, na osnovu apsolutne popularnosti Caka, menja se prema tom odnosu i apsolutna popularnost potrebna za dostizanje odredjenog ranga. Tako bi rangovi najzad dobili neki smisao.
Fora sa ovim rangovima bi bila i ta sto bi ti rang nekada opao iako ti popularnost raste.

Napravićeš od svega toga F1 "Veliku Nagradu Vukajlije" :)
Podržavam Vučino:)

Предлог ми се свиђа, још да нађемо примењеног математичара :)

ja sam osvojio prvo mesto na okruznom u petom razredu

Meni je razredna poklonila cetvorku, ali bi valjalo.

ja podrzavam ali nemam pojam o cemu se radi zato sto me mrzi da citam :)

Ja ovo podrzavam i dajte mi nedelju dana da ovo izracunam.:D
A,ti che-vu ako bi mogao da mi ovo sto detaljnije pojasnis na PVT-u bilo bi super.

a be ljudi, to se lako racuna.
samo uzmes, prvi rang chuck norris x poena
drugi rang (7/8)x itd, u zavisnosti kako su sad naredjani.

Prosto. Podrzavam.

e procitao sam i super je

Ne podržavam, zato što je napisao "rang" umjesto "rank". Samo, da se ovo izračuna trebaće neki jak digitron...

@celt: upravo tako. Ma ne treba nikakav superkomjuter da se ovo izracuna, samo volja. Zato sa i rekao "primenjeni" matematicar, neko kome nece biti mrsko. Mozda sam trebao da napisem "primljeni matematicar":)