Prijava

ГУМЕНИ ОЋЕ СТВАРНО ДА ГЛАСАМО РАДИКАЛЕ, ИЛИ САМО ДА БОЈКОТУЈЕМО МРТВЕ ИЗБОРЕ?

BREZ KRALJA NE VALJA!

ДАНЕ ЈА ГЛАСАМ ЗА ВОЈВОДУ И ТИМ ЧИНОМ БОЈКОТУЈЕМ ОВЕ ХАШКО-ВАТИКАНСКЕ ПЛАЋЕНИЧКЕ ИЗДАЈНИЧКЕ ИЗБОРЕ, ОДНОСНО КОБЈАШЊАВАМ

БРАТЕ И ЈА ИСТО МИСЛИМ САМО ИЗ ТИХ РАЗЛОГА А И ШТО ИМАМО БОРИСОВУ ЛИМУНАДУ И ТОМИНУ ЛИМУНАДУ ОД СТРАНКЕ НА ДВЕ СТРАНЕ. ШТО КАЖУ НАШИ, ГДЕ СЕ ДВОЈЕ СВАЂАЈУ ТРЕЋИ КОРИСТИ, ПА ЋУ И ЈА ТАКО ДАТИ ГЛАС РАДИКАЛИМА ПО ПРВИ ПУТ У ЖИВОТУ, НЕК ИДЕ ЖИВОТ.

ИЗВИНИТЕ ЗА КАПС ЛОК, МАЛА СЛОВА НЕ РАДЕ ВАН ЧЕТА У НОВОЈ ВЕРЗИЈИ.

Lolo

Смежурано кенгурово мудо Кевин Паркер

Подмукли галски пицопевац Жак Ширак

Енглески педерски испрдак Тони Блер

Лажљива хашка педерчина Џефри Најс

Јужнокорејска гњида О-Гон Квон

ВРАТИЋЕМО СРПСКУ СЛАВУ, ИСПУНИТИ ЖЕЉУ, ЗАХВАЉУЈУЋИ ВОЈИСЛАВУ ШЕШЕЉУ, ШЕШЕЉУ!

Смежурано кенгурово мудо Кевин Паркер
Подмукли галски пицопевац Жак Ширак
Енглески педерски испрдак Тони Блер
Лажљива хашка педерчина Џефри Најс
Јужнокорејска гњида О-Гон Квон

Toe knjiga a ne ovi emo romani.Jao pre neki dan slušam neke dve ribe dok sam čeko registraciju kako se svađaju zbog Lauševića ako tad nisam umro od smeha neću nikad

ЂЕ СТЕ КРАЈИШНИЦИ, СВЕТУ ВАМ НЕЂЕЉУ НЕ ЈЕБЕМ!? ИМА НАС КА ПАСА НА ФОРУМУ. Моремо неки попис направити на форуму да се зна да нас је највише и поставити захтјев Каизену да мора ставити сваке неђеље у одабране по једну дефиницију која говори о Пиви, Гоцију, Прелџијама, Жарету, вину, Крајини или пиви !

ТАКО ЈЕ!!!

Мрзиш кад те питају да ли више волиш Жарета или Гоција. То би било као кад бисте мајку питали које јој је дете драже. Или који би прст мање болео кад бисте га одсекли. Жаре и Гоци не постоје као појединци: тек у њиховом садејству настаје савршенство.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://vukajlija.com/jauci-sa-zmijanja/459502

ЕДИТ- Стивене јел овај аватар представља оног брадатог лика из Јандриног Јата? олоолололололололо

Милорад, дашта! :)

Е, дал си знао да је Дамир Дамјанић или како већ, онај тип из Јандриног Јата, играо за КК Шибенка пре него што је одлучио да се лати микрофона? Играо је са Драженом Петровићем, богтејебо, кацу освојили неке опасне титуле. Ето, да је наставио да лопта, пропао би кроз 5 сезона, а ја не бих могао да лочем винчине уз пјесму РЕПУБЛИКО СРПСКА. Могао бих да пишем чланак "да ли сте знали" :Д

Жаре и Гоци су већи Срби чак и од Ђоковића!!1

http://www.youtube.com/watch?v=ClDnkmiATLY

OVa JEBEEE...
NEĆE BATO NIKOM DA SE JAVI, SAM U GORI KRSNU SLAVU SLAVIII!!!

ОЈСАААА, ИДЕМО!

MILORADE SA SMOLJANJE ZMAJU, SVE TE BIVŠE REPUBLIKE ZNAJUUU..
http://www.youtube.com/watch?v=Zh2MYSXuVdk&feature=related

Jel neko poslušo novi CD, malo mi je transfer ono za Miličića al ae'

Gospodin Čoek

Е, дал си знао да је Дамир Дамјанић или како већ, онај тип из Јандриног Јата, играо за КК Шибенка пре него што је одлучио да се лати микрофона? Играо је са Драженом Петровићем, богтејебо, кацу освојили неке опасне титуле. Ето, да је наставио да лопта, пропао би кроз 5 сезона, а ја не бих могао да лочем винчине уз пјесму РЕПУБЛИКО СРПСКА. Могао бих да пишем чланак "да ли сте знали" :Д

Причао ми ћале да је играо, али нисам знао да је то било кад је Дражен плодио.

Jel neko poslušo novi CD, malo mi je transfer ono za Miličića al ae'

Stvarno jeste transfercina.. Ali namazani su oni.. lik dolazi cesto na njihove svirke pa tako mogu da ga izmuzu za opasnu kintu.

Stivene, sad mi prolazi keva pored kompa dok gledam tvoj profil i komentarise " Jel to onaj iz Jandrinog Jata?" hahahahahahahahhaha