Prijava

Mogao vas je ubiti neko tamo, piče kao ludi tuda.

Јбг, ризик увек постоји. Углавном имамо сви доста искуства ту возили икс пута туда.
Увек се надаш да нећеш да се скршиш... док се не скршиш :D

paniram da kupim neku od njih ako mi tetka nadje da berem maline negde.kostaju oko 45-50 hiljada.ova lepotica ima 27 brzina
https://s1.postimg.org/cwua6d2mn/kgfi.png
ne znam dal mogu da izadjem uz brdo sa ovima od 7 brzina??ne zivim ja u holandiji

ne znam dal mogu da izadjem uz brdo sa ovima od 7 brzina

Mozes, ako nisi picka

edit: koja je to bicikla?

Da, mali su ovi zupčanici pozadi da bi mogao šumadijske uzbrdice da savladavaš u opuštenoj varijanti bez znojenja.

Ne znam kolko ti stvarno treba amortizer ako ćeš već da voziš po asvaltu, samo otežava i usložnjava bicikl i usporava te uzbrdo, al ajde, udobnije bude preko rupa ili ležećih.

sve su cross bicikle

Koji tacno model labakov? Mnogo mi se svidja bicikla

pa toga i se i plasim, ima velikih uspona.treba mi nesto sa cim mogu lagano da izadjem uz brdo.vise polazem na udobnost nego na brzinu.ovo je valjda mesavina gradske i treking bicikle

Imas kapriolove bicikle, koji su udobni, lagani za voznju i ispod 30 000 dinara

mislim da su cross bolje.necu da mi se pokvari menjac posle mesec dana i da stalno idem po servisima.

Вид овако, то колико има брзина је фора за клинце и оно курчење "ја сам бржи од тебе имам више брзина" . У суштини, данас се најбољи маунтин бајкови праве са групама 1х11 јер се не кваре, лакши су и једноставнији од ових 3х7, 3х8, 3х9 или 3х10.

Ти ако не знаш кад прешалтати брзину, теби ће свако брдо бити проблем (имаш по порталима да нађеш причу о одржавању каденце на константном нивоу). Кад бираш бицикл, најважније је оно за шта га планираш користити. Свакако нећеш узети неки планинац са предњом и задњом суспензијом уз 29х2,5 гуме са крампонима од по кило да га ћераш по асфалту. Мислим да би ти и овај са 7 брзина био довољан, мада ми је пуно кеша овај конкретно спрам опреме коју нуди. Вјероватно можеш наћи повољније шта. Погледај мало обе сајтове за распродају, имаш тма и тмо људи који се зајебу па купе бицикл који им не одговара (величина рама, намјена) па их дају у бесцјење. Срећно и полако при куповини.

i ja mislim da mi je 7 brzina dosta.hvala

Ne možeš da znaš da li ti je sedam brzina dosta jer nije svakih sedam brzina isto, pogotovu ne na ovim zadnjim zupčanicima koji su spakovani u zatvoreno kućište

nego moraš da izguglaš malo o odnosima broja zubaca napred i nazad, da vidiš koji odnos ima ovaj tvoj model i da pitaš kako se ponaša na uzbrdicama

zapravo, idi na forum 2bike.rs, imaš sekciju "šta da kupim", pa reci gde i kako oćeš da se voziš, reći će ti ljudi šta ti treba i dati predloge i za polovne sprave sa 2bike oglasa

Kupi poniku sta jedes govna

radj, hvala za ovo.nisam naleteo na ovaj sajt a juce sam ceo dan citao o biciklama sve na hrvatskim i stranim sajtovima.uglavnom sam citao o volanima a i tu ima 300 jebada,kakva mu je duzina, kakva lula, oblik.hocu neki sa kruzer volanom oni su komotni.jednom bajsu sto mi se svidja duzina upravljaca je samo 590mm ali mu je lula visoka 105mm sad ne znam kako bi to bilo.ovaj mi se cini idealan ali je sigurno 500e min
http://www.bikeland.rs/bicikle/trakking-bicikli/city-line-28-7-crno-bele-boje-2017/2278
upravljac mu je 635mm.o odnosima zubaca nemam pojma.treba mi neki sa takvim volanom, da ima gepek,svetla.znaci gradski i da moze uz brdo.do kurca ako moram da ga vucem sa sobom.dosta mi je pesacenja preko brda.vec sam pricao da mi jedan drugar zivi 6km daleko a do njega imaju dva opasna brda da se predju.i gepek je obavezan da mogu da ponesem loptu ponekad da se dobacujemo..

kupio bi poni kad ne bi imao nameru da prelazim vise od 2km
edit:ustvari ne bi mnogo je demode i ruzan