Prijava

Cekirajte sajt, bajsevi i sve za bajseve
http://www.2bike.rs/cikloberza/

Labokv uzmi automatik :D
ništa bolje no sa biciklom naletiti na stranu i onda u rikverc a noge raširiš i vratiš se na drum

лабо купи бајс одмене немој бити дукатлија на тим смијешним бајсевима

Odlično biciklo za Kopaonika.
Odličan bicikl za Kopaonika.

Odličan bicikl za Kopaonika

100 еври још мало па нестало

dobar je samo sto je elektrucan.

Pa bas zato. Lagano ces ici uzbrdo, i nizbrdo

ja ću u jednom momentu sigurno kupiti električni bicikl

jao biciklo ja nizbrdo a kočnica na kontru i klizaju gume nizbrdo
morao sam da se bacim u stranu a biciklo je otišlo niz provaliju

Чачак - Краљево - Студеница - Ивањица - Ариље - Чачак.
МТБ-ом.
Ваљда сам испуцао све глупе идеје за ову годину.

kolko je to u kilogramima i kolko ti je trebalo?

uvek može gluplje, jel su ti gume sa kramponima?

Zadnji tocak kada oddignem od zemlje i zavrtim vrlo kratko se vrti i onda stane. Kao da ima nekontrenje preogromno ili nesto (nisu kocnice).

Sta bi to moglo biti? Lezajevi?

195 к, 11 сати и наравно да је крампонка.
Накамурино фабричко седиште је чист бонус.

Vrlo verovatno odgovor moze biti pitanje koliko imas kilometara? (ne moras da odgovoris)
Ali od starosti/opterecenja/dotrajalosti moze biti da se bandas iskrivio, i seta, tj. kaci o ram bicikle. Ako nisu paknici (od kocnica, cesto je i jedno i drugo). Resenje je veca bicikla, ili dupli bandas na bicikli (ne mora na prednji tocak dupli bandas vecinu opt. sopstvene tezine prenosis na zadnji tocak, na prednjem tocku je vise estetski dupli bandas).

Odneses kod majstora on ti za 200-300 dinara nacentrira tocak, zameni pokoju zicu i bude ok. Posle mesec dva opet se sjebe. Moze biti da se i lezaj sjebao al onda ne bi mogao da okreces fazon ni malo pedale. A moze biti da ako si menjao gumu ili tako nesto da nisi lepo namestio tocak (ulegni jebate), ali to tesko jer onda ni menjac ne bi bio dobro namesten i tako...

Koja ti je bicikla, koja velicina je?

ja znam da je ljudima ulazimo u ležaj zrno peska ili nešto tako sitno i nebitno i usporavalo ležaj, al to nek ti bude zadnja stavka za proveru, papetmastere, ionako nemaš alat da to opraviš, poslušaj dia i odvezi kod majstora

наравно да је крампонка.

vo imja oca XD