Prijava

24 brzine je bajs. Nisam ga prerastao, kupio ga tada od nekog kamiondzije, doneo ga iz nemacke kradenog (sig)

A vozim bajs jbg u selu do prodavnice fazon itd. Dok otvorim kapiju za kola, bajsom sam vec tamo.

Папете, врло је могуће да ти је ушла вода у лежај ако си прао бицикл или си га држао напољу по неком пљуску.

Pa 90% pljuskova u poslednjih 10 godina je primio na sebe. Garaziram ga samo zimi, do proleca pa opet napolje.

Boh sta ti mislis o ovom bajsovanju?

Teras li biciki kosmajom?

Zajebavaš li me haha

Na Kosmaju na Kosmaju ludog bajsovanja

Da nije neke R1 koju drug ima pa ja kao uzmem 1 u 6 meseci da se provozam ravnotežu bi zaboravio da držim jbt
Nisam potero biciklo pa 15 godina

klasična ženetina, ne možeš sopstvenim nogama da se odvezeš tamo gde želiš ha ha

A cesto mi govore to kao fazon ''u jbt ja 10 godina na bajs nisam seo'' ''jbt ja i do prodavnice idem kolima'' itd

Vide ove bajsomane sto se ponasaju ko oni za ravnu zemlju kad im dirnes u bajs. Bajs=ker rekao bih(tj posedovaoc kera i posedovaoc bajsa)

bicikl vozim kad mi se vozi jer volim, al svako ko ide njime umesto kolima DA ZAVRŠAVA NEŠTO je majmun XD

ne može da bude ko ker jer bicikl vadiš samo kad si ga željan, a u suprotnom ga gurneš u špajz

ja bih pristao i da imam kera kad bi mi neko obećao da će ker biti upaljen samo pola sata dnevno, a da 23.5 sati stoji ugašen ko robot i ne traži da jede i da ga šetaš

Al kad krenu da objašnjavaju te ovaj menjač, te ovr kočnice, kurci palci. Alo bre, to je osovina na koju idu dva točka i motaš dok ti se dupe žulja na onom uskom sedistu.

Dnevno pređem biciklom oko 100km po gradu

Mali tockovi ali vuce ko nezdrav hahaha

Brate nemam gde da vozim biciklu a nit imam vremena. Kad ga imam fudbal igram naravno
Lako je u Vojvodini, ravno
Ja se spustim do Mlda za 12 min biciklom al važi što ću 5 km u povratku uzbrdo haha

Msm da najvisa ni najniza tacka mog sela nemaju pola metra razlike xd

A kanal za navodnjavanje?

То само кад се попије, тад се атерира у канал.

Zamisljam sada da se pijan vracam bajsem od nekud i ne mogu da smislim sta bi mi bilo vece mucenje