Prijava

Kanal za navodnjavanje je navodnjavao poslednji put pre 15ak godina...

I stopira te pička da grmi a ti nemaš de da je meteš

Како немаш, на раму је ставиш.

Kako to mislis nemas korpu, pa vojvodina

Jeste sad stopiraće ga pička da grmi u nekom vojvođanskom selu nadomak novog sada dok biciklom ide do prodavnice :D

Najveći problem je ako nema ruke, pa ne može da se drži. Ali nije važno koliko puta padneš, nego koliko puta ustaneš :))))))

Ako nema ruke nek je stavi na sediste pa nek je gura ko ono kad klince ucis da voze bajs

zgazio sam đoluba danas prolazeci kroz laze telečkog bajsom :'(

Malopre u Vodnju jebenóm 3 grme na 450 metara
Sve je moguće

vozio bih bicikl rado, ali to nije dobro za moje hemoroide

Neki dan bila tura Novi Sad - Ilok (preko Bačke Palanke), a nazad sremskom stranom preko Neština i Beočina, sve ukupno 105 kilometara, 5 sati s pauzama.

Biciklisti jebem vas usta smrdljiva ja sve vas koji tripujete da ste profesionalci u helankama i biciklama od 750 gram
Prošle Nedelje, prvi je bio drug se ženi. Napušila mene devojka i ja da začinim odem u Bg po neku prepičku da ide samnom da lečim komplexe. U 1 venčanje u Koraćici u 3 ručak u Ar.
Ja se vraćam iz Bga jer sam otišao dok je venčanje bilo i kako sam krenuo niz Mali Požarevac krete gužva. Alo 16 km do crkve zastoj. Nedelja još Beograđani se vraćaju kućama to se ne zna časnog krsta
Na kolima otišla u povratku jedna pumpa za benzin, 2 ima nešto trokira na leru a automatik samo da plačeš
Drug me jedan zove i kaže brate moraš da dodješ jbg mi ne znamo šta da radimo daj da smislimo nešto
Ladno mrtvi biciklisti prolaze na Kosmaj pa idu za Sopot, svatove su držali sat i 45 min u mestu nisu im dali da mrdnu. Mladoženja, imaju djete već 2 godine i mladica opet trudna posle pola sata molbe kreneda davi pandura što je bio na raskrsnici. Puko. Em kasne u salu nema ko da sačeka goste em mali dobio temperaturu jebote dete krenulo da plavi. Pa tu dodje pojačanje pa ga uhase haha pa neki pijani preko šanca pretera nekog kvatra i izleti na put trojica s biciklama padnu izgule se ko repa hahaha pa uhapse i njega i drug treći što je vozio mladence nekog načelnika brigade zvao i puste ih tj pomere patrolu i kao mi nismo ovde a vi prođite
Krvava svadba majku ti jebem
Biciklisti su stoka
Osećam da je post podugačak

I sta je bilo kad si se probudio? :D

Brate, ovo je tema o biciklima, to za pumpu za benzin i što ti trokira u leru pitaj na temi automobilizam

кортеза питај он ти се разуме у то и нарочито у егр вентиле

Pap ni slučajno na Zvonka išta od ovoga prati ga ova usta je jebem

Zašto je lik kortez?

svaka ulica mora da ima stazu siroku 1m za bicikle da ne ginu ljudi.ja sam vozio biciklu po otvorenom putu skroz sam isao uz ivicu pretice me autobus falilo je 1cm da me gadja, nije ni on imao gde ne moze u drugu traku.posle sam seo na jednu klupu da se smirim drhtale su mi ruke,znaci mora metar traka za bicikliste svuda bukvalno jer mi biciklisti smo glavni, ne zagadjujemo okolinu i vozimo se na misice a ne na benzin ko neke pickice njanjave pickaste sto placu kad ih ostavi devojka