Prijava

Ima i na turu deo staza s kockom. Jebanije je ono prevesti sonakim brzinama.
Imaju muda. Na gaćama je prišiveno neko ojačanje, da ih ne nažuljaju.
Jajo se najbolje vidi kad ih kamera prati izbliza. Leluja jajo levo desno na lahoru, ko zastavica na pola koplja kad neko važan ugine..

Mara vozi bajs..viđao je ja na zemunskom keju..i popravljao joj bajs, tamo 2000-te, pumpao gume, štelovao menjače, montirao brzinometar.... al ona se pravi da me ne poznaje....

Mogao bi i sad da mi ih napumpaš :)
Najbliža pumpa mi je u pičcimaterinoj uzbrdo.
Nisam ja Kontador da pičim po brdima.

uvek Maro, uvek...za pumpanje sam uvek raspoložen...:)

Ima i na turu deo staza s kockom. Jebanije je ono prevesti sonakim brzinama.

Au, onda se zato ovamo ne asfaltira. Oće Mire da bude Tur.
:)
Zanimljivo. Nisam, doduše nisam ni preterano gledo, al nisam igde vido da se kotrljaju i na kocki...al, dobro čovek se uči dok je živ.

Leluja jajo levo desno na lahoru, ko zastavica na pola koplja kad neko važan ugine..

ahahahahahahaha

Sećam se samo da više ne voze Trku Srbije kroz Vranje jer Mire nije asfaltirao ulicu Bore Stankovića pa onda ovi silni Kontadori se razbiju po onim kockama, ja ne znam ...jel imaju oni muda uopšte...čuo sam da im seku muda da bi mogli nekako da zajanu ono sedište ili šta li?

Ahahaha ova tema bolja od viceva.

Ahahaha ova tema bolja od viceva.

ahahaha, bez zajebancije...to je jedna od najprometnijih ulica ovamo, završava se sa centralnim trgom, non stop tu prolazim, ali kad prođem bajsom...auuuuu, pazite se muda...ne znam ovima kako je što kaže MaraMunja sovim brzinama

Pa kati bacikla iz doba Cezara prvog.

Biciklizam je kul, ja sam gotivio onog iz Kazakstana brdaša, ALeksandar al zaboravio sam akko se preziva, on jebe, jedini se nije dopingovao. Samo me nervira što se drogiraju majmuni, i onaj Kontador isto...

Aleksandar Vinokurov
I ja bih se drogirala da moram da vozim svaki dan po 200 i kusur km po onim gudurama.
Bila bih Munja de frans narko trans

E taj je, hvala, ja mislim da se i Vinokurov igrao sa bombonama, al nisam siguran. I Armstrong je iako ga nisu uhvatili, siguran sam... Ne bi imao samo jedno mudo da je čist.

Bože šta sve neću da pročitam ovde.

Дрогирао се и Винокуров, због тога је пропустио један Тур.

Ja nikad nisam vozijo po turu, samo po zemlji.

Ali, Vinokurov :)

Maro, biraj oružje, moj bajs je star samo 13 godina!

Jel tačno ovo: Brdska etapa. Pre brdske etape, biciklista da toliko i toliko krvi, onda odvozi to, spusti se i dobije istu krv?

Biciklizam nije super.

Jel tačno ovo: Brdska etapa. Pre brdske etape, biciklista da toliko i toliko krvi, onda odvozi to, spusti se i dobije istu krv?

Vlajko, prekini da čitaš Kremenko vikipediju!!! :)

Moj bajs je star 3 godine, al ga tako dobro vozim, da je najbolje da se predaš, iako nemam pojma što i kako ratujemo :)
Možemo i po kocki da vozimo, samo nemoj dobučeš onu gaću, jer ću dizgubim ako bude i tvoje jajo lepršalo na lahoru.

Vlajko, prekini da čitaš Kremenko vikipediju!!! :)

Možemo i po kocki da vozimo, samo nemoj dobučeš onu gaću, jer ću dizgubim ako bude i tvoje jajo lepršalo na lahoru.

ahahahaha, ti si luda, keve mi :) :*

Moj bajs je star 3 godine, al ga tako dobro vozim, da je najbolje da se predaš, iako nemam pojma što i kako ratujemo :)

Samo da dovučem nekako taj bajs nagore, pa ćemo da vidimo čija baba tuđu biciklu vozi, a i svoju babu ću da povedem da bi odvezla tvoj bajs star 3 godine kad te pobedim :)

U dabl fajt.
Ja nemam babu. Ja ću da pozajmim nečiju. Ubedim je da sam joj unuče, mećnem onu aerodinamičnu kacigu, nabijem petarde u bulju, pa će da piči ko mlazni avion, i u zubima ima dodnese tu tvoju kršinu kući, a tvoju babu ćemo da pripremimo za roštilj.
Tebe ćemo poštedeti dimam šta da čitam ovde.
Neka bolji (tuđa baba i ja) pobedi.