Prijava

Ubedim je da sam joj unuče, mećnem onu aerodinamičnu kacigu, nabijem petarde u bulju, pa će da piči ko mlazni avion, i u zubima ima dodnese tu tvoju kršinu kući, a tvoju babu ćemo da pripremimo za roštilj.

Velika tvoja greška je što ćeš toj tuđoj babi samo nabiti petarde u bulju, a nećeš ih zapaliti, tako da ne verujem da će se išta posle trećeg zareza desiti :)

2Fast2Grandmas :)

Prema tome, puče flaša...

Vinokurov se ubiJo juče :(
PolomiJo je butnu kos i ćao zdravo.
Dosta favorita se izlomatalo i odustalo od tura, pa ti vidi VLAJKO kako se vozi!!!

Јадан Винокуров. :( малер

Drzi se Vinokurove majstore :)

Ti se Vinokurove ne važiš.
Ispo si, brate.
Menjaj prezime.

znaci da stavim nick nekog aktivnog bicikliste na turu?
tj prezime..

Pa tako mu dođe :)
Ne navijaš za onog koji nije tu.
Vidim da si biJo Kontador. Mećneš njega i onda te mi Šlekovci hejtujemo ovde.
Pošteno :)

Neka volim da sam voljen :)
I da trenirao sam biciklizam :D ou jea druumski :D

O, pa ti si profi komentator znači.
Aj ti meni nešto da kažeš ondak.
Pošto je Endi Šlek prvi vozač ekipe, a Frenki biJo nešto malo bolji u vremenu od njega, da li Frenki može da ide na pobedu na turu, ili je obavezno da se pusti glavni vozač da pobedi?

Ma de profi vozio 2 meseca i prestao :) nikakvih uslova u klubu...Trebao sam da placam clanarinu za odrzavanje bajka (klubkog) a ja vozio moj i otisao...koorac...

Ovaj pa sve se to dogovaraju izmedju timova...ako je Frenki blizi zutoj majci naravno da ce da Frenkija stite i vode ka cilju...Logicno...Ali posto vidim da su uz dupe jedan drugom, a Endi je glavni tj prvi vozac ekipe msm da ce Endija da vode i stite...Posto tu je neka bedna razlika od 8 sekundi...Da je veca razlika tj da je Frenki 1 minut ispred Endija onda bi stitili Frenkija...

razumela?

Razumela.
Ja imam bicikl :) To je sve što bih umela o njemu da kažem. BrCko-planiski :)

Brđani jebu da pedale otpadaju.

A šta bude sa ovima koje pokupi auto?

pa ti vidi VLAJKO kako se vozi!!!

Jadni ljudi, em su bez muda, em i bez nogu i dupeta ostadoše :)

Ja ću moj da slikam kad ga isteram iz šupe. To će bude pejzaž.

Haha na ovoj temi se samo pominju jaja i dupeta, kao da sam na jebanje otišao.

Ja ću da kupim ove što se sudaraju i trpam u kolica.
http://www.minav.co.rs/kolica%2002.jpg I govorim tiruuuu riiiiiiruuuu tiiiiruuuu riiiiruuuu dok ih vozim.

Moraš samo krst da nacrtaš na njima.