Naoružanje (tenkovi, avioni, puške, itd.)

  1. U duhu srpskog praštanja jeb se kurde, što mi sjeba koncepciju lololo

  2. Hoćemo nove avione :(

    Inače, ortak mog ćaleta je vozio sve savremene avione osim F22, JSF 35, su 47 i PAK FA t50...

    Kaže da je u Eurofighteru pičio 2200 km/h ^^ ali da je su37 najbolji za manevrisanje... ili mig35 zaboravih :P

  3. Inače, ortak mog ćaleta je vozio sve savremene avione osim F22, JSF 35, su 47 i PAK FA t50...

    Kaže da je u Eurofighteru pičio 2200 km/h ^^ ali da je su37 najbolji za manevrisanje... ili mig35 zaboravih :P

    Jeste, da

  4. Pukovnik Bandić, doktorirao na Vojnoj akademiji kao vojni pilot. U maju se vratio iz Amerike sa usavršavanja i očekuje ga unapređenje u čin general-majora. Upoznao čoveka pre manje od mesec dana, i pokazao mi je slike...

  5. A majke ti kako je već dospeo da vozi i JSF-35 kad ga Ameri tek uveli, baš će nekom našem da daju, a tek T-50, to ni Rusi nisu uveli u upotrebiu. Malo priča zvuči fejk.

  6. Inače, ortak mog ćaleta je vozio sve savremene avione osim F22, JSF 35, su 47 i PAK FA t50..

    Sinko, 'ajde skoncentriši se, pa probaj ponovo

  7. Aha, sad vidim, al opet, Eurofighter, Raphale, Mig29, Mig35, Mig21, Su27, Su34, J-9, J-10, F-16, F-15, F-14, F-18, Tornado, Harier, da nije malo previše?

  8. kažem ti, bio je na usavršavanju u americi i rusiji pre amerike...

  9. Jebem li ga, ajde da ti verujem. Mada je malo čudno.

  10. to je zato što si decxko....

  11. Hahah, nevezani trol-spem...

  12. hahahahaha olololololo

  13. Koji ste spemeri, decxko.

  14. Видим ли вас још једном да уговарате купупродају оружја на овом форуму, добијете по месец дана банане, можда и трајни. Запис'о сам вас у тефтерче.

  15. A Džimi mož da kupuje samostrel. Inače, je l' mogu da te optuže za genocid nad zombijima, čisto da znam? A luk i strela su trve, moram dodem u zvezdarsku šumu duzmem neke grane pa da i' napravim. Inače, vojnički noževi jebu kako su dobri i primenjivi u svakoj situaciji. Imam jedan komad koji koristim kad idem u neku divljinu na pecanje.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.