Naoružanje (tenkovi, avioni, puške, itd.)

  1. Moguce, nisam odavno igrao pa sam i pozaboravljao. Ne znam da li je bas najjaca, ali je mislim jaca od terorskog zuma.

  2. То је због реактивних плоча.

    I Degman ima reaktivne ploče.

    ali je mislim jaca od terorskog zuma.

    Troduplo.

  3. I da je najjaca u cs, opet ostajem pri stavu da izgleda kao igracka.

  4. Nemate pojma. U CS-u je najbolji AK.

  5. Najbolja je pupmparica kad uletis u bazu pa ih izrokas cas posla.

  6. Ona rafalna pumpara jeste.

  7. Polu-automatska ne rafalna

  8. pitao sam seca li se neko igre Global Operations?

  9. Igrao sam GO, jebo mater tvoji botovi iz tima su glupi ko kurac. Ja to još nisam doživeo, osim kod Battlefield-a 2, tamo su isto retardirani do bola. Inače kalaš pobeđuje i u kanteru i u stvarnosti.

  10. Ozbiljno? E jebiga, izvini.

  11. Global se igra u muiltiplejeru ima 3 servera i igraju rusi bugari argentinci i ja :) igra nije popularna ali kida u MP !!! probajte ako vas ne mrzi treba vam igra i patch samo

  12. MA jok, sad pikamo kanter lolo

  13. Дегманове су много коцкастије, па стога изгледа тако "право". Као Леопард.

  14. Ти рече да Дегман изгледа лепше, а наш као нешто циганско. Ја чисто да убацим своје мишљење због чега би могао тако да изгледа.:)

  15. Ciganska mlada, jašta. Pa mogli smo i mi da ga ukockimo fino ko Kroati, al' jok.

  16. Meni je naša 84-ka lepša od njihove kante. A i ne verujem da je mnogo lošija, sve su to sitnice.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.