Prijava

pa ima ono tripujes 2 godine trudnocu pa te krne neko i nakon 2 godine i 9 meseci se rodi xD

Hahahhahaahhahahahahahahhahah xD
A u međuvremenu te neko sredi xD
I BI DETETA!

Плацебо је када извадим курац и покажем ти и ти не реагујеш. Онда кажем ово је пичка, а теби се дигне курац. Прави пример плацеба.

Па не знам шта да ти кажем... Ако би пробао да ти га ставим видео би да то није пичка, ако ме не зајебеш па потуриш буљу. Не би могли остати трудни пошто смо мушкарци.

Zašto bi neko ko želi dete lagao sve pa i samog sebe?

Psihički poremećaj je to. Bolest.

AJAO, pa to su ludi ljudi. :)

А да ли би плацебо-абортус био делотворан? Мислим, ако може да настане фетус плацебом, да ли може и да нестане?

фазон је што код лажне трудноће нема детета... значи може неко до сутра да трипује ако је неко не опегла нема ништа од плача детета при порађању, ако ме разумете.

Ако може да се истрипује стомачина, изостанак менструације, лактација и порођај јебени, контам да би могла и овулација која би довела до правог зачећа, што да не

Psihički poremećaj je to. Bolest.

+1

A ako je i moguće onda su telepatija i telekineza mačiji kašalj za naučiti. :)

ал како би то тело хормонски извело? ово све још и може некако...

неам појма јбт, већ пет минута размишљам о Тадићу који има лажну трудноћу лоло

међутим она није у овулацији нити ће бити у овулацији у наредних 3 дана, да ли је могуће истриповати женску јединку да затрудни?

Ja te ne kapiram.

Da se ona istripuje da je trudna iako nije tj da umisli to?

Ili da toliko želi da zatrudni da prsto eto odjednom ovulira,šta?

naravno da je moguće, čudni su putevi božiji!

a sad ozbiljno: naravno da je moguće, ali je malo verovatno.

Ово друго верујем, мож да се истрипује да је трудна и без јебања ако је довољно прсла. Или нешто треће.

Јеботе, пита дал је могуће да стварно затрудни плацебо методологијом.

Ово друго верујем, мож да се истрипује да је трудна и без јебања ако је довољно прсла.

Ovo mi se dešavalo, totalno je moguće.

ne bre mess. tipa plivaju spermići po uterusu, i skontaju da nema jajne ćelije i da će doći tek za tri dana. i taman se smore kako su uzalud u boj kretali, i taman krene da im splašnjava polet, kad eto ti jajne ćelije, dotrčava, širi ruke i prihvata mučenika koji je već izgubio nadu da će ploditi. i nastade život! a ta jajna ćelija se pojavila jer je u međuvremenu riba krenula da tripuje da je već trudna. svojim tripovanjem je ponukala jajnu ćeliju da se ipak spusti iako nije imala ni najmanju nameru da silazi...

ne bre mess. tipa plivaju spermići po uterusu, i skontaju da nema jajne ćelije i da će doći tek za tri dana. i taman se smore kako su uzalud u boj kretali, i taman krene da im splašnjava polet, kad eto ti jajne ćelije, dotrčava, širi ruke i prihvata mučenika koji je već izgubio nadu da će ploditi. i nastade život! a ta jajna ćelija se pojavila jer je u međuvremenu riba krenula da tripuje da je već trudna. svojim tripovanjem je ponukala jajnu ćeliju da se ipak spusti iako nije imala ni najmanju nameru da silazi...

lemaja, ne verujem da je to moguće. Mnoge žene ŽELE da ostanu u drugom stanju, tripuju se do granica iznemoglosti, ali kad neće - neće. Kao kad bih ja rekla - želim da smršam, i eto, sedim, a salo se pomoću moje autosugestije topi i topi i završih ja u bari loja. Mis'im.

слажем се са мес. јер онда би стерилитет могао да се лечи плацебом.

e ajde da tripujemo nekoga da je trudan pa ako rodi svi cemo ga hranit i odgajat šta kažete? a ako ne rodi jebćemo opet?