Prijava

Zeleo bi da budem veliki internet napusivac kao stiven i treba mi vasa pomoc kako bi ja sakupio potpise da bi me on primio u klan i ako mu budem dobro radio posao on ce me nauciti svakakvim novim recima i ja cu onda moci da napasuvam bas kao on i ako bog da ima i da budem bolji od mog ucitelja, sto nije lako jer ima veliki vokabular i tacno zna kada se stavlja bre. ZELIM DA PROSIRUJEM FI KRAJNIKA SVIMA KAO ON MENI!!

Evo ti ga na...mislim potpis.

ja mislila neko ti obrisao poster :)

jean po jean i cenzus

muss nećeš oralisati.

Поновићу.

Жао ми је, али немаш потенцијал.
Правише си мек, шириш позитивну енергију, пречесто си спреман за шегу и зајебанцију, не видиш лоше особине аутора и не износиш их им у лице на темама невезаним за то... Чекаш да те неко пита за процену свог карактера да би му то саопштио! Насмејао си ме овом молбом, децхко.

Ovaj zemo tvd orah, baš ko i ja. Ko hoće na pivo, nek svrati u kafanu.

jel i ja treba da ponovim i ovde? децхко
Si video a? :)))) "децхко" brzo ucim he he

Naravno musss, ponavljanje je majka čepljenja.

Moze li neko da promijeni naziv teme u " Ko poslednji pobjednik"?

Hehehe i onda je prebace u aktivne.

Pristajem. Bicu tvoj mentor.

STOP STOP STOP molim modove da zakljucaju temu..nakon PVT-a kojeg sam dobio od stivena i koji iz pristojnosti ne zelim CEO da iznesem ovde, sam uvideo da ja ne zelim da budem kao on. Naime, citiram.

Већ дужи период сам желео да те напушим курца јер ме привлачиш, ал након твог пушења ја просто пожелим твој и јако би волео када би ми дао да бар лизнем

Iz moje naivnosti da cu postati ultra mega giga internet napusivac nisam uvideo sta je po sredi. Povlacim se i ne zelim vise da budem kao on. Moje izvinjenje modovima

А могло је дивно да нам буде...

Zemo toga u našem kraju nije nikad bilo! Šta uradi crni čoveče?!

ПОТПИС!

ЈА ПОМАЖЕМ!

I ja povlacim svoju ponudu za mentorstvo, nisam bio u potpunosti informisan.