Prijava

16 će ostati nedosanjan san

al zato crevo puno ljeba ee

Vuyi: мој комп купљен пре 10 годин и у то време био кршина имам 4 г рама и 512 мб врам па ви кмечите ал боле ме курци ни не користим толко ахеахахах

Jebac: vidi ga ima 256mb ram 1666mhz youcub mu kuca na 486-ici oce igra nove igre svaki drugi post o sorosu i nectoru

Plidu:
https://c.files.bbci.co.uk/18461/production/_118252499_c930b34a-b614-4a59-85c7-4bc7a70c71f0.jpg

Šmoklja
Neironično imam 8 giga ram

Kuku sirotinjo

wtf otkad je 8 giga postalo malo, ja imam 10 i mislio sam da je to vrhčina

traži torente na 1337torrent bre, piratebay umro rahmetli je

ајде неки шмокљо хензо и други дајте линк

kaže ajde štreberi pomagajte ne znam ja na ovo sokoćalo

Hezno kako bre imas 10 giga rama kako si to uspeo? Osim ako nisi prezupcio pa mislis o ramu na grafickoj, tipa imas RX 6700 sa 10 gb rama i sl

Imas i 12gb rama i 10gb, zasto ne bi moglo

Najcesce se ide sa 8 na 16 al imas te medjuramove lool

bilo je plocica 512 1gb 2gb jaka muda 8+2 ili ako ima 4 slota moze sta oces

Da bre, stavio 4+4+2 lel, vrlo ucinkovito

henzo ima neki spec ram 10gb do 2k loool

Ja do 2017. godine imao kompjuter sa 1 gb rama i windows xp-om... Kupljen 2006., a pre nego da kupim novi taj kompjuter je toliko počeo da baguje da nisam više mogao ni video na youtubeu da pogledam, niti da igram neke praistorijske igrice tipa Majt en Medžik najn

Ne znam, i ja sam ranije klepao sta sam stigao fazon bitno da je na istoj frekvenciji

Secam se kacam slagao fazon 256x3 + 1x128 sdrama bitno da prebacis 1gb da budes mocan

Ja kad bio klinac igrao rainbow six 3 i tad nisam znao da se tu rokaš sa neo-ustašama. Glavni negativac je stari odbegli ustaša Gospić, jesi čuo za tu igricu?

De ne znam kizoplidune, cepo to na pajsad stelovanoj tastaturi od par stoja looool

A jesi igrao Might and Magic 9?

капирам да је неки осрдедњи комп једно 75 хиљада не знам ни шта су осредњи компови иск ја сам за сокоћала и игрице изгубио осећај неке 2013 одигро сам шта сам тео и мултиплејер и сингл живот је љеп био

хвала нохез за торент овај меморисо сам га ал ладно каже нема резултата на претрагу фира хахахах

to najbolje neki gamer da objasni sta je osrednji komp. ako nemas diskoteka kuciste sa antifriz hladjenjem i stolicu kao u sporckom autu (periferije bar za soma-dva jura) svaka konfiguracija je beznadezna