Prijava

Naslov govori za sebe. Surfovao sam dosta, i jedva nekoliko stolova sam nasao da lice na nesto. Naravno, cena je bitna, ne bacaju mi se pare na skalameriju.

Bez spema, ukoliko je moguce.

Moj ти је предлог да сам себи пројектујеш сто према потребама и да одеш са димензијама делова у Darex, тамо ће ти врло јефтино све то исећи, можеш да бираш и материјал. Додуше, кантовање је нешто скупље, али то можеш и сам ако си умешан. После све то сам спојиш ако умеш с бушилицом.

Мислим, тако бих ја радио кад би ми сад затребао нов сто.

Ако имаш три огромне даске...Ето ти стола :)

Додуше има у радњама лепих столова, и нису много скупи.

И мени такође треба нешто ново...Јер ми конструкција стола и личи на оно горе поменуто.

nacrtaj sam i odnesi crtez u agaciju izracunaju ti sve i sam sklopis treba ti srafilica, 20 kom srafova i kupis milokliz za onaj deo sto se izvlaci i bog da te pogleda.

ovo što ti rekli Džime i Pajko...pičkin dim napraviti ga....

Ја бих ипак купио...

Ако ти родитељи плаћају шта те боле бриге :)

ortak je napravio sebi extra trip isekao trougao uzeo peglu i iskantovao samo spoljnu stranu,poturio 2 knjige mislim da je jedna vujaklija a druga epske narodne pesme,ispod monitora i to ucvrstio sa dva nosaca i vozi brale....

Nije to losa ideja, ali mislim da se ne isplati. Ako ovaj sto kosta 2600 dindzi http://images.kika.com/db/13/a/3/15041263_2_z.jpg koje su sanse da ja napravim bolji za manje pare? Ne mora, naravno, da bude stakleni, nego se cudim kako to da je tako slaba ponuda, i to uglavnom ruznih i glomaznih stolova.
Zna li neko neki salon, nekog manjeg proizvodjaca koji se bavi time?

ortak je napravio sebi extra trip isekao trougao uzeo peglu i iskantovao samo spoljnu stranu

Реално, брате. Исечеш један већи једнакокраки правоугли троугао, дебљина плоче два сантима, искантујеш га са предње стране, нашрафиш га на зид уз помоћ држача за полице. Оставиш један отвор са стране за каблове. И направиш још један мањи једнакокраки троугао да стоји изнад, за монитор. И ето јефтине, једноставне, а ефикасне варијанте.

Мени је ово безвезе сто, увек сам за неки већи, пространији...

Најјачи фејл на слици : лап топ+тастатура....

Nije to losa ideja, ali mislim da se ne isplati. Ako ovaj sto kosta 2600 dindzi

Моја кева има скоро па идентичан. Шит је. Буквално је само за комп, немаш површину за остале предмете. Мени на пример треба и за монитор и за тастатуру и миша (добро, то може и испод да се намонтира, да се извлачи), али док радим, треба ми бар метар квадратни за књиге и остала срања.

Stavio sam sliku manjeg stola, jer mi manji i treba. A ne odgovara mi ugaona varijanta, ne uklapa mi se, iako je to dosta prakticno.

nećeš u BG naći jeftinije da kupiš, ja bih mogao za toliko novca da ti napravim stabilniji sto, ali nikako i jeftiniji (i to samo materijal, rad da ne platiš), samo bih ti preporučio da ne kupiš baš ovaj jer je govnast nekako, dodaj jednu crvenu pa kupi sto bez ovih metalnih šipkica i bez točkova - ipak ćeš na tome da držiš računar...

klintone nema sanse da napravis ovaj sto za te pare cak sta vise ni za duplo vise neces naci te jeftine fuseracije da kupis..tj ovakvi stolovi se prodaju na kilo ili na lopatu....

Моја кева има скоро па идентичан. Шит је. Буквално је само за комп, немаш површину за остале предмете. Мени на пример треба и за монитор и за тастатуру и миша (добро, то може и испод да се намонтира, да се извлачи), али док радим, треба ми бар метар квадратни за књиге и остала срања.

Ma vidim ja da nije dobar, ali to mi je zasad krajnje resenje, toliko je losa ponuda. Jeste glup, ali mnogo je bitno da ima ovaj prostor za noge, strasno zamara kad sedis ISPRED stola, a ne U njemu, takav ne bih uzeo ni dzabe.

Баш сам на то мислио, угаона је кул доста !

Мени треба већи сто јер ево баш гледам и пописујем да ми се на столу налазе :
Звучници, монитор, телефон, модем, це-деови, штампач, папири, слушалице, миш, други телефон, оно срање у коме се пуни бежични фиксни, шрафцигер (за паљење компа)..И две фиоке пуне свачега...

Мени треба већи сто јер ево баш гледам и пописујем да ми се на столу налазе :
Звучници, монитор, телефон, модем, це-деови, штампач, папири, слушалице, миш, други телефон, оно срање у коме се пуни бежични фиксни, шрафцигер (за паљење компа)..И две фиоке пуне свачега...

Мени је вуфер испод стола, а сателити су ми нашрафљени на зид изнад стола. :) Мора да се штеди простор. И ЦД-ови су ми на зиду. И телефон је на полици која је на зиду. И слушке ми висе на звучнику који је на зиду. :) Све ми је на зиду, јер немам под у стану.

Мени је вуфер испод стола, а сателити су ми нашрафљени на зид изнад стола. :) Мора да се штеди простор. И ЦД-ови су ми на зиду. И телефон је на полици која је на зиду. И слушке ми висе на звучнику који је на зиду. :) Све ми је на зиду, јер немам под у стану.

Теби би многе архитекте могле да позавиде :)

Ruku na srce, nasao sam jedan odlican sto za male pare, ali se na isporuku ceka 3-4 nedelje, pa se razmisljam, nadao sam se da ce neko predloziti jos neku varijantu.
http://cdn4.jysk.com/getimage/web.large/3647201/WEB/1016

Malo ga jebe precka ispod stola, i to sto ga nisam video uzivo, ali jos uvek ga nisam odbacio. I ne znam da li moze da izdrzi 7 kilograma monitora, jer ne pise.