Prijava

Neće, jednostavno neće mater mu jebem! Imam diskove sa 2 Windows OSa, jedan je 3rd design XP drugi Vista, od prvog imam serial key a drugi je original koji sam kupio uz komp, a imam i 2 Ubuntu verzije.
Sadašnji XP jednostavno odbija da pokrene bilo šta što ima veze sa njegovim uklanjanjem, ni Ubuntu, ni bilo koji od druga 2 OSa, ni uninstall ne prihvata, sve radi sem toga i sve očitava, kao da je dobio sopstvenu volju pa me jebe!

Zna li neko šta da mu radim i kako da na silu oborim sistem jer je već počelo da me nervira jer izbacuje miš i tastaturu s vremena na vreme! I radi se o drugom kompu, kupljenom pre godinu i po dana u 4um-u, i sve super radi sem OSa koji jednostavno neće da se briše, jebem mu mater!

Izvini je l' ti to iz Windowsa pokušavaš da obrišeš Windows?

jebiga tebra, drzi se.
preboleces

Izvini je l' ti to iz Windowsa pokušavaš da obrišeš Windows?

Ne bukvalno obrišem već pokušavam da instaliram drugi OS, što ovaj jebeno odbija da uradi! A sve sem toga, i igrice i programe, SVE apsolutno SVE radi sem pokretanja diskova sa drugim sistemima.
Edit:
Samo se čuje ono trrr i izbaci me iz svega što je bilo uključeno čim probam da pokrenem instalaciju drugih sistema.

Onda promeni naslov teme i preformuliši pitanje da bude kako valja.

Ti dakle NE BRIŠEŠ WINDOWS, nego hoćeš da pored Windowsa instaliraš još neki OS, tako?

Za to ti, za početak treba posebna particija (osim ako ne dižeš Ubuntu sa CD-a dirketno), ili Virtuelna mašina na kojoj ćeš pored Windowsa podići novi OS.

Mrzi me da menjam ime lolo.
Već sam zilion puta instalirao OS i svakojaka sranja, i na samom tom kompu jednom, kad sam ubacio ovo sranje kojeg sad želim da se ratosiljam. Treba mi način na koji ću da sjebem ovo govno, kasnije mi nije problem da instaliram sve ispočetka iako će da uzme dosta vremena.
Edit:

formatiraj skota

I to sam probao sa raznim sranjima i iz BIOS-a i opet odbija, IMAM JEBENI SKYNET!

jel butabilan taj tvoj cd sa instalacijom?

Već sam zilion puta instalirao OS i svakojaka sranja, i na samom tom kompu jednom, kad sam ubacio ovo sranje kojeg sad želim da se ratosiljam. Treba mi način na koji ću da sjebem ovo govno, kasnije mi nije problem da instaliram sve ispočetka iako će da uzme dosta vremena.

Slušaj, iskren savet - ako hoćeš neku zaista pravu pomoć ovde - budi konkretniji sa pitanjima i time šta zapravo hoćeš da uradiš, npr navedi korake koje sprovodiš i gde tačno puca akcija.

Ovako izgledaš kao vrlo loš trol, počevši od samog naziva teme, preko toga šta ti je cilj i šta radiš da dođeš do njega.

Ili odmori pa sutra bistre glave pročitaj šta pišeš.

Ne trolujem nego sam jebeno iznerviran jer sranje neće da pokrene nijedan OS, hoću da ga se ratosiljam za vjek vjekova ali jebeno odbija, odoh da pokušavam svašta opet pa ako uspe - uspe ako ne šta ima da ga šutiram dok ne proradi.
Sose jeste butabilan.

xela, pokreni svoj ubuntu, iz njega formatiraj C ili gde ti je vec taj windows, i onda pokreni instalaciju sa butabilnog, da bi to uradio moras da podesis ono sranje u biosu...jel znas to?

Probaj da ga zamoliš.
Znaš ono, klekneš pred njega i onda izmišljaš neke gluposti ne bi li ga umolio da obavi komandu.
---
Šalim se.
Probaj ovo što Sos reče
objasni gde te saseče.
Ubaciš CD i ono odbija da ga pokrene/otvori?
Ili šta već?
Jesi li probao da nakon restarta pokreneš instalaciju a ne direktno iz win-a?

xela, pokreni svoj ubuntu, iz njega formatiraj C ili gde ti je vec taj windows, i onda pokreni instalaciju sa butabilnog, da bi to uradio moras da podesis ono sranje u biosu...jel znas to?

Fora je što nije hteo da mi pokrene nijedan disk, nit' iz biosa nit' direktno iz win-a, ali sam rešio da pokušam još jednom da ga formatiram i uspeo sam, celi HDD sam formatirao i sve je otišlo u kurac ali bar nema više Skyneta. Sad sve više mislim da me je jebeni antivirus jebao i pogrešno tumačio diskove sa sistemima jer mi preko laptopa i ovog računara ovde sve pokreće normalno...
Edit:
udarite katanac ovde.
Edit2:
Sa kakvom sam ga slašću šutnuo čim sam ga formatirao, kol'ko me govno iznerviralo!

Sad sve više mislim da me je jebeni antivirus jebao i pogrešno tumačio diskove sa sistemima jer mi preko laptopa i ovog računara ovde sve pokreće normalno...

vrlo moguce, ja jos nisam imao virus koji mi je pravio vise stete od antivirusa

Pa mogao si i sa fleša da instaliraš, ako te je već tol'ko jebavalo da diskovima.
Al' malo sam zakasnio :)

pa da ... boot sa flesa!

imam jedan primer koji je ipak uspeo da izbrise windows.

da, koristeci delete dugme.

E pa kad se kelt reklamira mogu i ja na tu temu
http://vukajlija.com/command-promt/306730

imam jedan primer koji je ipak uspeo da izbrise windows.

da, koristeci delete dugme.

O jebotebog zajebavao sam se sa naslovom.
I neka neko zaključa temu formatirao sam govno.

ma pusti celta, on koristi svaku priliku da reklamira svoje definicije...al dzaba mu...ostavja linkove sa drugog servera...tek dve tri dijabole ce moci da mu daju + bez prelogivanja na drugi server