Dajte savete Vukajlijašima

  1. a ako ste sa ovcom, beeee znači ne....ponekad....

  2. Kad prepisuješ sa puškica dobro gledaj da li si pogodio zadatak.

    Bojler ima samo 80 litara vode, iskoristi ih pametno.

    Ne izazivaj đavola, jer kad dođe jebaće ti sve po spisku.

    Uvek nosi sa sobom otvarač za pivo.

    Kad nema Jelena, dobar je i Lav.

    Na beer festu uvek pusti neku mrcinu da ide ispred tebe i krči put, da ti ne bi prosuli pivo.

  3. a ako ste sa ovcom, beeee znači ne....ponekad....

    Mada to što se ovca nećka, ne znači da neće da joj se meće.

  4. Uvek nosi sa sobom otvarač za pivo.

    Научи да отвараш стаклену флашу без отварача. Мој савет. :))

  5. Znam bre Peki, al zar nije lakše da nosiš otvarač umesto da ostaneš bez zuba ili očiju?

    Kada u auto sedne pet osoba, niži je nego kada si sam. Imaj to na umu kad prelaziš preko kojekakvih džombi.

    Ne žali pare za delove, kad tad se isplate.

    Auto stariji od tebe godinu dana nije tinejdžer nego penzioner.

  6. Znam bre Peki, al zar nije lakše da nosiš otvarač umesto da ostaneš bez zuba ili očiju?

    Нисам луд да кварим зубе. Рукама то.

    Ако си у Србији, и прелазиш једносмерну улицу, гледај у оба правца.

  7. Ако си у Србији, и прелазиш једносмерну улицу, гледај у оба правца.

    Ololo ovo je tačno, možda ja naletim odnekud.

  8. a ako ste sa ovcom, beeee znači ne....ponekad....

    Моја се не жали, прија јој, немаш ти ту технику...

    Znam bre Peki, al zar nije lakše da nosiš otvarač umesto da ostaneš bez zuba ili očiju?

    Упаљач бре! лолололо

  9. Uvek drkajte suprotnom rukom od one koja vam je prirodna.
    Tako ce vam onanisanje trajati mnogo duze,a osecaj u ruci je ko da je tudja,sto je ravno
    handjobu neke komsinice.

    Uvek namestajte krevet. Bez obzira sto cete opet da legnete u njega.
    I iz dupeta cete opet da serete,pa ga svejedno brisete,valjda.

  10. Uvek drkajte suprotnom rukom od one koja vam je prirodna.
    Tako ce vam onanisanje trajati mnogo duze,a osecaj u ruci je ko da je tudja,sto je ravno
    handjobu neke komsinice.

    Потврђујем, увек рокам левом!

  11. Ali ja ne mogu desnom, nije to taj filing.

  12. Drkajte ga u stilu indijanske vatre (torziono)

  13. Ej, drkadžije, ne zbunjujte novajlije! Drkati slabijom rukom je teško, ali prijatno. Kompromis je da se sedne na šaku jače ruke, tako jedno pet minuta dok ne utrne, i onda udaraš ko čovek, a imaš utisak da ti drka neko drugi.

  14. ako vam neko objasni da je drkanje kao trešenje kečapa, nemojte to raditi sa dve ruke....

  15. Nikad, ali nikad ne ulazite u fabrički krug neke naše fabrike, ma koliko mislite da je propala, a da se prethodno ne javite portiru. Sad što je on otišo da spava u skladištu, to nije njegov, nego vaš problem.

    Ako vas komšija uvati da mu kradete kablovsku ili internet, priznajte to muški, ko zna kad će opet da vam zatreba taj internet ili kablovska.

    Nikad ne plaćajte više od onoga koliko vam je stvarno došlo za struju. Tako pređe malo na TV pretplatu, a tako Tijanić i Olja Kovačević dobijaju kintu. Da ne pričam za Acu Stojanovića.

    Ponekad se suprotstavite posesivnom liku na žurci. Nema veze što ste vi smuvali ribu koju je on doveo. Realno, sve informacije ne možete da doznate ako ste alkoholisani.

    Batalite bilo kakvu rabotu sa udatim ženama i ženama u vezi. Nije Vojvoda Momčilo džabe pričao.

    Potrudite se da nikad ne birate za cimera ljude sa kojima se družite. U većini slučajeva, iako se lepo rastanete, nikad se više ne družite, jer je i njemu/njoj i vama dosadilo da gleda vašu njušku.

    Dajte uvek neku kintu pevaljci na svadbi. Ko zna, možda sledi i seks.

    Ako uprljate neki komad džopke, to jest veša, možete slobodno da je operete na taj način što praškom trljate samo vidljivo uprljane delove.

    Nikad ne bacajte na talon detelinu, ako se prethodno ne uverite da ovaj posle vas ima dvojku tref.

    Obavezno se učlanite u vladajuću stranku na lokalu.

  16. moj savet: ne onanišite. potpuna apstinencija je mama. osećaćete se kao fakin dalaj lama.

  17. ne verujte Kristini...naročito ovo za onaniju...kaki kurac, apstinencija je najveće zlo..sva zla proizilaze iz apstinencije..

    ako imate šta, najbolje je da jebete, al ako nemate drkajte....

  18. Ako nemate šta da jebete, gurajte kontejnere.

  19. ako nemate ni kontejnere, tucite matorce...koji su vas kurac pravili u vukojebini gde nema kontejnera....

"Vukajlija predstavlja skup formi koje nisu definicije, nemaju smisla, često sadrže vulgarnosti i plagijat, ali zato čine duhovitu zbirku kreativnosti i lucidnosti svih svojih članova."

interfejs.tv | 25. Januar 2009.