Dajte savete Vukajlijašima

  1. Ако сте гладни, а држите дијету или је на пример касно па нећете да једете, узмите неки парфем/шампон/омекшивач за веш са мирисом ваниле или тако неким сладуњавим мирисом и њушите то пар минута. Затвара ефикасно апетит.
    Или оперите зубе, то такође успешно елиминише жељу за храном.

    Ако сте женско, а заустави вас полиција, пренемажите се. Унапред смислите неку потресну причу и користите је сваки пут кад вас зауставе. Ја конкретно увече кад возим, кад год ме зауставе, а углавном буде због брзе вожње, сложим забринуту фацу, са сузама које навиру и причам причу како су ми брата истукли, па сам кренула по њега, хитно, ово оно. Прича не мора бити интелигентна, то су ипак полицајци. Увек упали. Никад казну платила нисам.

  2. tako će se održati kvalitet.

    Који и овако на ниским гранама.

  3. E sad bez sprdnje savet novim Vukajlijašima. Pišite manje od jedne definicije dnevno, tako će se održati kvalitet.

    U Oxe, al ti je savet.

    Pišite ljudi kad god imate inspiraciju, a ne samo kad je neka kul akcija tipa: tematske definicije!

  4. Nemojte nikad da učite po dva sata, pa da spavate po dva sata i tako u nedogled, niti ćete se naspavati, niti ćete naučiti nešto.

    VO objasnioJo!

  5. U Vlatko, neka si mi rekao, uopšte se nisam zajebavao.

  6. Ne prijavljujte se za velikog brata, izgubicete postovanje...

  7. U Vlatko, neka si mi rekao, uopšte se nisam zajebavao.

    Jebi ga, nismo se složili po tom pitanju, idemo dalje.

    Što se tiče Vukajlijaških saveta: Ne povedite se ni za jednim trendom, niti klanom na sajtu, sve to vremenom prođe...I nikad ne pišite u naslovu objašnjenje definicije, u objašnjenju definicije primer, a u primeru naslov....na primer, nikako:

    Naslov: Veliko, uvijeno govno koje ne prolazi WC šolju

    Objašnjenje: To je jedno veliko govno koje je moj deda israo kad je došo sa sela kod nas u posetu.

    Primer: Hulahop govno...

    Ja vam možda neću dati minus, al neki sigurno hoće! P.S. Primer mejd baj Surovi.

    Tolko, kao da će ovo novi vukajlijaši da čitaju...nema više vuka saveta od mene...

    Mogu samo sledeći: Kad naiđete na krivinu, obavezno da skrenete!
    Kad spremate ispite, učite normalno, a ne kampanjski, nije zdravo ceo dan pre ispita provesti u učenju, to je dan za basket, PES, pivo ili seks, ako imate s kim.
    Oženite se što je moguće ranije. Tako raste verovatnoća da možete da prebijete nekog ko vam jebe ćerku, a isto raste i verovatnoća da skinete neku ribu svom sinu.
    Udajte se što je moguće ranije, srednja škola i faks se lakše završavaju ako ste trudni, plus raste verovatnoća da vaš budući zet brzo zavoli mladu taštu.
    Naravno, sa ranom udadbom/ženidbom, povećavate ubuduće šanse za razvod, pa na taj način možete da doživite i drugu mladost.

  8. budite iskreni. nek vam se jebe za prefarbane ljude.

  9. Pljujte po Kerleuši do smrti!!!

  10. IGRAJTE KANTER NA VUKAJLIJA SERVERU!

  11. МРШТЕ СА НЕТА И ЈЕБИТЕ!

  12. masirajte cmaric svaki dan ;)

  13. LickItGood
    masirajte cmaric svaki dan ;)

    ако сте женско! наравно тајландским уљем...

  14. Zajebavajte modove da oni nebi zajebavali vas.

  15. Bolje kurac u ruci nego u dupetu..

  16. Šta ti ja znam, meni taj princip radi, ja tako od kad sam na faksu. Učim dva sata, spavam dva sata kad mi dođu ispiti. :) I radi, da ne ureknem.

    Učite deco dan i noć, znanje je snaga, znanje je moć. :P

  17. ne hranu na prazan stomak.

  18. bolje na kokain da se navučete nego na Vukajliju....

    lakše se skinete....

  19. bolje na kokain da se navučete nego na Vukajliju....

    lakše se skinete....

    +1

    I redovno brišite histori.