Dajte savete Vukajlijašima

  1. Ako vam nestane inspiracije za defke, igrajte CS.

  2. Или спермујте на Керушиним клиповима.

  3. Ako se vracate kasno uvece iz grada i strah vas je da ce vas napasti grupa narkomana nabijte kapuljacu na glavu i ne trepcite sto duze mozete. Utopicete se u okolinu i niko vas nece smarati :) Tako sam se ja par puta izvukao od sigurnog dzeparenja

  4. Ако сте кер, немојте лајати на гуме. Ретардирано је.

  5. prebijte meksikanca kad ga sretnete i napunite mu usta feferonima.

  6. Знаћи креатин, знаћи протеин, знаћи изолат, знаћи стероид.

  7. Јебена пена се зауставља једним јединим прстом, то што сте подигле чашу 5 цм неће спречити изливање пива!

    Тако је! Кад почне пена да куља не дижите чашу, то не спутава пену, напротив, подстиче је.

    Иначе могу да савеујем мушкарце да сваких месец-два, док се туширају, прегледају своје тестисе тако што ће их детаљно опипати.

    Ако има каква квржица на њима или неко болно место нек одмах иду на преглед код уролога јер није немогуће (мада је мало вероватно) да је у питању рак тестиса.

    Ја немам искуства са тим, али јако сам се истриповао кад сам нашао квржицу на јају која је била нешто безазлено, а могла је бити и тумор, тј. могао сам и умрети од јајета и сад не писати ово.

    Гледајте да се то вама не деси.

  8. Jebiga rano mi je za rak valjda.

    Moj savjet:

    Nikada ne prdite prije nego ne sjednete na WC šolju, jer ako prvo prdnete isprdak će vam doći tačno u visini glave kada budete sjedili.

  9. Nemojte ustajati u šest i zajebavati se kada imate prijemni ispit taj dan u 9h.

  10. Nemojte biti autodestruktivni.

  11. Uvek tražite čelendž kada sumnjate, iako vam je poslednji.

    Budite tvrdoglavi, bolje da vam se nešto obije o glavu, nego da se zabode u nju.

    Nepoznatoj ženi/devojci/trandžii se uvek obratite sa gospođice, pa makar imala šezdeset petrnaest godina i dve ipo, zarez šes.

    Plavo nije uvek u pravu. Ne obraćajte pažnju ako.

  12. Pogledajte ispod i kada mislite da nije tu, nikada se ne zna kada može da izađe. Evo vidite.

    Bolje dva entera nego jedan bekspejs.

    Ako ste u privatnoj firmi nosite uvek hemijsku sa sobom, nikada se ne zna kada vam mogu ponuditi ugovor.

    Kada vam stigne poruka, ne tripujte se, nećete jebati. Propušten poziv od keve/ćaleta je u pitanju 93%. Preostalih sedam je da vam neko traži pare.

  13. Ne dajte da vas kazne a javno uriniranje sputavaju. Vadi budalu i pišaj gde oćeš.

  14. Otvoriti 2-3 dupla naloga i pisati i sa njih, pa na kojem nalogu bolje krene onda samo njega koristiti. ..

  15. Bežite od zatvora, kenjajte kvalitetno.

  16. Budite fer prema ukućanima, ukoliko u kupatilu nemate prozor ili ventilator, nakon velike nužde upalite šibicu. Eliminisaće smradove.

"http://vukajlija.com najjača stranica u ovom dijelu galaksije!"

@sandrinho | 18. April 2010.