Dajte savete Vukajlijašima

  1. Lacio mi je bio baš taličan ove sezone! Moram da mu stanem u odbranu! :)

    Ako hoćeš da smanjiš pušenje, svaku drugu pljugu koju izvadiš, vrati u paklicu.
    Onda pređi na slabije cigare. Pa isto radi...
    Nemoj sebe da mučiš naglim prekidom! Samo ćeš pizdeti, i u jednom trenutku će ti dokurčiti i vratićeš se na dve pakle dnevno.

  2. meni pomazu nikorete...pusio sam po 2 pakle.koristim ih 2 meseca i za to vreme sam ispusio ukupno paklu cigara..

  3. meni pomazu nikorete...pusio sam po 2 pakle.koristim ih 2 meseca i za to vreme sam ispusio ukupno paklu cigara..

    Kako se primenjuje i koliko košta?

  4. Kadi idete na pecanje ne zaboravite sprej protiv komaraca.

  5. kosta 600 din dve table,tu imas 30 zvaka.meni to traje 3 dana ali ih zvacem bas dosta..to su zvake koje sadrze nikotin.

  6. Probaću to... Da mi pakla traje barem tri dana! Hvala za savet. :)

  7. НЕМОЈТЕ ДА МУЉАТЕ КАО НЕКИ МУЉАТОРИ!

  8. Не обазирите се на заједљиве коментаре злих аутора.

  9. А ако већ муљате, пазите с ким муљате.

  10. U tom muljanju, pazite da ne upadnete u mulj i udavite se.

  11. У том муљању чувајте се трулих моралиста. Зајебана и досадна сорта.

  12. A ako se kojim slučajem udavite u mulju, probajte da izvučete noge na površinu i da ispuzite iz mulja! Ili to beše živo blato??? Ili beše ako se još niste udavili??? Uglavnom, obratite pažnju na rad nogu!

  13. Gledajte Slagalicu. I plaćajte preplatu.

    Dobro, ne plaćajte pretplatu. Al ipak gledajte Slagalicu. Vrlo je to poučna emisija.

  14. Ako drkate, drkajte lijevom rukom. Lakše je.

  15. kad iskacete iz aviona,stavite padobran

  16. Zvona, braćo, zvona, a ne knjige i praporci!
    Praporci, braćo, praporci, a ne zvona i knjige!

  17. ако оћете да мрљате кокс понудите и некој добој рави око себе, можда ћете забости пушангију у вц-у док мрљате.

  18. Ne pišite definicije, pravite postere... Molim vas!

"Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… “Je l’ ti puši ćale?”, “Je l’ mogu u WC?”, “Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici.

Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči."

Status Magazin | April, 2009.