Dajte savete Vukajlijašima

  1. Не хотујте са непознатима.

  2. Како да се упознамо ако не хотујемо?

  3. Прави хотери не постављају таква питања.

  4. Svaki poznati je nekada bio nepoznati. Mora od nečega da se krene, pobogu Urošeeee:)

  5. Драго ми је што не разумете о чему причам. То је знак да никада нисте сишли у хотерско подземље.
    :)))

  6. Vidim, doživeo si neku špansku seriju...

  7. Уроша шутнула нека хотерка, или још горе испоставило се да је хотер лололо

  8. У правом хоту нема шутирања и таквих ствари, то је борба живаца!

  9. Не купујте пиво на Егзиту за токене за 190 дин,већ идите испод Фјужна,тамо је 130 динџи...

  10. Ako već hoćete da se zajebete i kupite postpejd broj, najbolje vam je da odaberete vip, najmanje kradu.

  11. Postpejd je svakako jeftiniji od pripejda, nemo' da plasis decu!

  12. Da, ako se kontrolišeš, a budući da si neograničen dok te ne isključe, teško da možeš da se kontrolišeš. Recimo, ja više ne kucam poruke, samo zovem, mrzi me jer sam uzeo tač skrin telefon, i nema boga ovim ćevapima da pogodim imaginarnu tastaturu, i shodno tome, konstantno plaćam račun 2000-3000, a osnovni je 1200.

  13. Ne pišite definicije.

  14. Totalno misticno...Na koga se to odnosi???

  15. Naucite da planirate svoje vreme. Dakle, blokce i pises: " Danas spavam. Sutra isto." Imacete osecaj kao da je nesto stvarno uradjeno. Cista metafizika.

  16. Пијте ракију од брекиње.

  17. spavajte sto vise. u svakom smislu.

  18. Као искусна са ломачом, од срца саветујем висок морал и поштење, увек се исплати кад ти је саговорник сакривен иза монитора и тааако јак :)

  19. Nemojte crtati markerima po vratima svoje sobe! Ne, neće moći da se opere!

  20. Kad se upoznajete sa nekom ženom, tražite joj pičke a en broj telefona, ako te odjebe odjebala bi te ionako kad bi joj tražio posle n vremena, a ako da odma, fala joj.

"Serbian version of Urban Dictionary. Named after Serbian dictionary writer."

Urban Dictionary | 1. Jul, 2010.