Dajte savete Vukajlijašima

  1. Zajebavam se, crknite.

  2. Nikad ne vjerujete savjetu prodavca knjiga na sajamu.

  3. Nikada se ne raspravljaj sa djevojkom. Kako god okreneš, ti si kriv.

  4. Vesnam, ol da kupiš potpisanu autobiografiju "Rane" od Entonija Kidisa? Jeftino bi' ti je dao.

  5. Oću, Mesjo. Potpiši se i ti.
    EDIT: I nemoj da je cijeniš mnogo, sumnjam da je dobra.

  6. Izbjegavajte da kupujete suvenire ako ste turista u Crnoj Gori (nemojte ih kupovat i ako niste). Bio sam prije neki dan na Lovćen, i u samom podnožju Njegoševog mauzoleja ima suvenirarnica, prodaju u njoj kinesku bižuteriju i čak nisu pokušali da skinu kineske naljepnice, plus im je osoblje nekulturno i seljačko "Šminkeru, je li ovo tvoj BMW?". Tako mi se lik duplo stariji (i seljačkiji) od mene tamo obratio. BMW nije bio moj.

    Zaobiđite Crnu Goru i pare potrošite neđe đe ćete dobit valjani kvalitet i uslugu za njih. Crnogorac sam ali se gadim svoje države. Bijedna govna.

  7. Ne veruj ženi koja puši drinu bez filtera...

  8. Никада немојте покушати да исцедите шуљ.

  9. i u samom podnožju Njegoševog mauzoleja ima suvenirarnica, prodaju u njoj kinesku bižuteriju

    Uvek sam zamišljao šta li bi ti ljudi zbog kojih se prodaju ti suveniri rekli kada bi ustali iz groba i pogledali to sve...
    Meni je upao u oči jedan manastir u Srbiji, koji je na konto svetitelja čije su mošti tu, prodavao vino, rakiju, kolače, pa čak i neku "seksi salatu", a i svašta nešto drugo, sve sa imenom tog svetitelja na tome, a taj čovek je inače celi život živeo u pećini od metar i po sa dva metra i istorija(a i crkva) kaže da je živeo jedući šta je po šumi nalazio i družio se sa zverkama u onoj planini...

  10. Nemoj misliti da si jedini nenormalan na ovom svetu.

  11. http://www.agropress.org.rs/files/salveta.jpg

    Један егзотичан салвет за браћу вукајлијаше.

  12. кадгод се нађете у неприлици, запитајте се шта би Кнез урадио

  13. dal ovo opet napada mod koji mjenja nazive temama?

    Warner von Latinsche
    кадгод се нађете у неприлици, запитајте се шта би Кнез урадио

    lolo jebace nas forester

  14. lolo jebace nas forester

    Nije on Knez! I neće!

  15. Uvek slušajte onaj tihi glasić.

  16. http://vukajlija.com/takticko-drkanje/597739

    Препоручујем свим мушким лобањама, осим Седу. Контам да она твоја не мари за то.

  17. Nemojte dve godine da čitate članke po internetu "kako da se organizujem i provrednim", već dignite prokletu guzicu i radite šta vam je činiti. Jes me čula, n!n@?!

  18. Warner von Latinsche
    кадгод се нађете у неприлици, запитајте се шта би Кнез урадио

    ja pročitala "KINEZ" i mislim se šta trabunja ovaj... mada, ovo "knez" mi je još manje jasno...

    saveti: koristite one sajtove sa popustima, svašta nešto lepo ćete naći, što možda inače ne biste mogli da priuštite.

    ukoliko vam vekna hleba traje 5 dana ko meni, svežinu ćete očuvati tako što ga držite u keesi u frižideru.

    u ovim vrelim danima (a i u ne vrelim, što da ne) najbolje osveženje je bokal hladne vode sa par kriški limuna ubačenih unutra. jeftino je i osvežava.

    za još zanimljivije piće, u posudu za led, kad je napunite vodom, ubacite komadić nekog voća i tako zaledite.

    što se tiče salveta, ja imam salvete za menjanje, javite se. pederi i cim stop.

"Jedan od sajtova koji se pretvorio u svojevrstan pokret čiju komiku savršeno razumeju i njegovi dugogodišnji članovi a i oni koji ga prvi put posete je Vukajlija. Vukajlija je mesto za veliku decu koja za svaku pojavu ili termin imaju sopstveno objašnjenje i viđenje, i u tome je tajna višegodišnjeg uspeha."

Sonja Martić na Brand Fairu | 10. Jun 2011.