Dajte savete Vukajlijašima

  1. Šanzamm
    Polako jedi i dugo žvaći hranu pre alkoholisanja. Kada pegliraš, da može džogerom da se pokupi!

    Ово је прави савет.

    Не држите телефон у истом џепу са кључевима и ситним новцем, изгребаће се опасно.

  2. Не држите телефон у истом џепу са кључевима и ситним новцем, изгребаће се опасно.

    Što mi ovo nisi rek'o prošle godine?lolo
    Sjeb'o sam tačskrin tako.

  3. Pazite glavu dok vozite bajs...

  4. Ne psuj majku hoštaplersku panduru koji ima preko 120 kila, bez obzira koliko brzo trčiš.

    Ne veruj ženi koja laže.

    Ako te riba ikad dohvati kandžama za vrat i krne ti jezičinu u usta, budi muško i uzvrati istom merom. Možda padne i neki seks, nikad se ne zna.

    Uvek moraš da nosiš zaštitne slušalice u streljani. Ja sam to saznao na teži način...

    Slušaj mater!

    Slušaj starije, ali samo pametnije starije, inače ćeš završiti u staračkom domu, srati u pelene dok ti neka kurveštija od medicinske sestre krade napolitanke.

    Jebi kad god možeš, kako stariš prilike su sve ređe.

  5. Kada povraćate spustite dasku, zagrlite šolju i naslonite glavu na ruku. Biće vam mnogo lakše.

  6. Da se nadovezem na jebanje koje je elektricar pomenuo...
    Ma kolko da mrzis kondome UVEK ih koristi..

  7. Ma kolko da mrzis kondome UVEK ih koristi..

    Lolo ovo je Fejs saznao iz prve ruke. I gde sam ja pomenuo jebanje moliću lepo?!

    E da nikad, ali nikad nemoj trezan da se kurčiš pred seniorskim šampionom Srbije u boksu.

    Ne spajaj fazu i nulu, osim ako nemaš nameru da posetiš večna lovišta.

    Pištolj nikad nije prazan, puška nikad nije zakočena.

    Ne povraćaj u ćaletovom autu, sutradan ćeš morati da ližeš te svoje pomije.

  8. Možda padne i neki seks, nikad se ne zna.

    Jebi kad god možeš

    Izvolte kolega oblace :)

  9. Ovo je Internet, ako je neko cool ovde, sanse eksponencijalno rastu da to nije u stvarnosti.

  10. Ne vozi biciklo sa sirokom svetlom trenerkom...Lanac je crn...

  11. E da sam ja tad jebo, ne bih sad pisao savete ovde...

    Kad si na Vukajlija.com serveru na kanteru jebi kevu moderatorima, pošto će ti to biti jedina prilika.

    Ko uz veću mušku grupu gurne stvar u istu rupu, brzo shvati da se zezno, triper sledi obavezno.

    Vadi ga na vreme, jer slatko je sve dok ne zakmeči.

    Slušaj BS, zajebi sve ostalo.

    Ne daj im da te gaze od malena, jer ako ti tada polome kičmu patićeš celoga života.

    Smoke weed every day lololo

  12. Kad si na Vukajlija.com serveru na kanteru jebi kevu moderatorima, pošto će ti to biti jedina prilika.

    I NIKADA ne ubijaj oblake...

  13. Smoke weed every day lololo

    +358397583

  14. Drzi jako heftalicu kad heftas...

  15. Ako ti cura želi malo analnog, ne odbijaj nikako, ko zna kad će opet da se istripuje na tako nešto.

  16. Iskoristi svaku dobru priliku da zaradiš neki dinar, makar morao da jebeš sisate manekenke.

    Prednja kočnica na bajsu nije efikasna ako voziš niz brdo.

    Radi uvek ono što voliš i nećeš znati šta je rad.

    Pivo i vino idu zajedno samo do kupatila ako i stigneš dotle.

    Droga je smrt, bavite se sportom. Alkoholom protiv sporta!!

  17. Obavezno da djevojka nokte sredi odseče pre seksa u misionarskoj pozi, jerbo će da te izgrebe po leđima koliko se opire.

  18. Prednja kočnica na bajsu nije efikasna ako voziš niz brdo.

    Radi uvek ono što voliš i nećeš znati šta je rad.

    +

  19. erbo će da te izgrebe po leđima koliko se opire.

    Ovo važi samo za silovanje.

  20. Ovo važi samo za silovanje.

    Ili ako imaš 30+ kao ja. razumi moju muku.

    edit: naravno centimetara .. lolok

"Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… “Je l’ ti puši ćale?”, “Je l’ mogu u WC?”, “Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici.

Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči."

Status Magazin | April, 2009.