Ljubav je...

  1. Љубав је када је девојци вруче па јој дећко скине мајицу, полије нестиом и пошмрће брадавице.

  2. љубав је када девојка не исприча другарицама да duze traje zeleno svetlo него секс јер је добила и зна да ти је фетиш густа крв и брзо свршиш увек да би могао да ставиш то у блендер и посрчеш са бући бући сламчицом док ти не дође мајка и види шта јој радиш са сестром.

  3. Ljubav je ništa više od puke seksualne privlačnosti.

  4. ........kad ga u usta uzme neopranog

  5. Ljubav je kad ona prestane da se kurva a ja da ubijam ljude.

  6. Ljubav je skupina određenih hormona i konstantna ekscitabilnost određenog broja neurona. Ništa više.

  7. Ljubav je skupina određenih hormona i konstantna ekscitabilnost određenog broja neurona. Ništa više.

    Lol. Odseku mi klitoris ako ti neki jebač nije slomio srce ustreptalo od šiparičkih fantazija šutnuvši te posle tri kresa, pa ti sad kao voliš seks bez emocija i nevezivanje.

  8. Ljubav je kad nemaš blage veze sa hemijom pa ti ona objasni na Srpskom.

  9. Ahahahahahahahaha, ma nije to, nego me jebe fiziologija, kolega. :) Mislim zanimljiva je, hvala bogu, skroz me zaludela, ali je obimna. :))))

  10. Lol. Odseku mi klitoris ako ti neki jebač nije slomio srce ustreptalo od šiparičkih fantazija šutnuvši te posle tri kresa, pa ti sad kao voliš seks bez emocija i nevezivanje.

    Nešto mi govori da će pasti opasna raspravka.:)

  11. Ahahahahahahahaha, ma nije to, nego me jebe fiziologija, kolega. :) Mislim zanimljiva je, hvala bogu, skroz me zaludela, ali je obimna. :))))

    A, fala bogu. Uči, dete, uči, ne obaziri se na mene.

  12. Pu!
    Ponadah se. :)

  13. Ponadah se. :)

    Pa, Cakana, realno i ja bih ovu stavku skontala kao shekolega, bar na ovoj temi, tako da mu je post opravdan. :)
    Ali eto, ja iskazah svoju fascinaciju i zaljubljenost u prirodne nauke. I to je vrsta ljubavi, zar ne? :)

    A, fala bogu. Uči, dete, uči, ne obaziri se na mene.

    Važi se. Treba čkole završavati. Znanje- imanje.

  14. Љубав је ово сада.

  15. Ljubav je kad zavoliš nevinu devojku, pa ti je prosto žao da je jebeš, i da joj time oduzmeš čednost. To dalje implicira da ne možeš ni da drkaš na nju.

  16. Мигза, читам неке твоје постове и размишљам како геј звуче.

  17. ...kad imaš tu slobodu da pred njim radiš gadosti koje možes jedino kad si sama.
    ...kad više ne strepiš i ne pitaš se - da li me vara?
    ...kad prestaneš da se zamaraš stvarima koje bi ili ne bi trebala da uradiš da on ne bi pomislio da si paćenik.
    ...kad daš, a ne očekuješ ništa za uzvrat.
    ...kad juriš kazaljke da se poklope ne bi li to značilo da misli na tebe.

    Ljubav je kad živiš u iluziji da će se vratiti, a neće.

    Mislim da si malo omašila temu. :)

  18. љубав је кад јој даш пола екса пре секса

  19. Ljubav je kad se djeca druuuuže.

  20. Ljubav je kad zavoliš nevinu devojku, pa ti je prosto žao da je jebeš, i da joj time oduzmeš čednost. To dalje implicira da ne možeš ni da drkaš na nju.

    To ona što je nevina jer je skrnedlj, pa si otvarao temu da ti mi damo savet da li da je karaš ili ne?

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.