Prijava

Meni baš gotivna. :) Najjače je kada Kartmen sazna da je posle Kenija on najsiromašniji u školi, pa plače na krevetu i zbija šale na svoj račun. xD

Cartman's mum is so poor that cannot even pay attention! lololo

Cartman's mum is so poor that cannot even pay attention!

Hahahaha! :D Da li veruješ da to nisam ni zapamtio u moru svih tih fora? :D

Cartman's mum is so poor that cannot even pay attention!

ahhaahhaha

Mnogo je dobra ova epizoda,steta sto je zadnja u sezoni...negde sam video da ce sp trajati do 2016.To je do jaja.

PORKA MIZERIJA! Ja jos uvek saaaanjaaam, jos uveeeek saaanjaaaammmm

Šteta što ljudi ovde ne razumeju fazone u vezi Penn State univerziteta, one su suvo zlate epizode.

Šteta što ljudi ovde ne razumeju fazone u vezi Penn State univerziteta, one su suvo zlate epizode.

Ja sam bio ubeđen da se te fore odnose na State penitentiary, odnosno državni zatvor. Aj pojasni ako te ne mrzi. :)

Ma jok. Penn State univerzitet je u pitanju, i to skandal oko njihovog fudbalskog tima (američki fudbal je u pitanju, jelte). Elem, izbilo je sranje zato što je jedan od njihovih pomoćnih trenera provaljen da je pre nekoliko godina zlostavljao klince. E sad, glavni trener koji ih inače trenira, verovali ili ne, poslednjih 40ak godina (lik ima 80+), Joe Patterno je znao za to, ali nije prijavio policiji... Tako da je on umesto legende postao neko ko je pokrivao pedofila, pa izbilo sranje u Americi, veliki skandal, i naravno, ko će drugi nego South Park da oplete...

what am I? A Penn State University recruitment coach? lololo
dobra je zadnja, a nije losa ni ona za Dan zahvalnosti

Na ovu scenu se svaki put iskidam k'o nenormalan kol'ko je dobra. Kako su isparodirali Dilanov glas. xD

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_H8XqA7WyLI

Skru ju gajz,ajm going hooum

Ostalo mi je još 7-8 epizoda da pogledam, vrlo su oslabili u zadnje vrijeme, zadnja koja je skoro sva bila dobra je ona kad Kartmen vozi Naskar. Jebiga, i to se moralo nekad desit.

Шта? Да Картман вози Наскар?

Jes. :) Pročitaj post od zadnje rečenice ka prvoj.

Знам бре, малко те зајебавам :)

Tužiću te moderatoru.

peta sezona, cetvrta epizoda, Scott Tenorman must die
Plakao sam sinoc!