Prijava

Dobra je skroz ova nova. Ludilo na nivou. :) Kako nije, Murinjo, pun kurac ljudi. :) Mada je Imadžinejšnlend bolja, kad smo već kod tih u delovima. :)

Cartoon wars legendarne epizode, pogotovo ona kultna scena kad objasnjavaju filozofiju muslimana.

Meni je najjača epizoda kada se Mister Garison žali Makiju jer ga otac nije silovao u mladosti... Jedna od najboljih epizoda...

Igra neko South Park rally?

Јој брате, ал умро сам од смеха кад је онај учитељ објашњавао деци да су муслимани надркани и стално протествују, јер их ухватила нејебица. Не смеју да дркају, не смеју да јебу пре брака, итд...

Mnei najjače kad Steen i Kajl ubiju Kenija i ono "Ubili smo Kenija" , "Mi gadovi", Kartmen je naravno najrealniji lik, ona što vozi autobus...surovo...naravno učitelj sa Šeširkom...i Psiholog mkeeej...ne bih da izdvajam epizode...možda ona Sa Bin Ladenom...za božić kad Keni preživi...i ako se neko sjeća one scene kad Kuhara optuži onaj zbg pjeseme...onaj advokat što ga brani...što spominje čubaku...to mi je tolko realno znači strašno nešto...

Нове епизоде су кул, али је смор што нема Чифа више. И нема Неда, Џимбовог ортака, а мистер Герисон се појави једном у дванаест епизода.

Ти споредни ликови су били до јаја, и срање је што су их занемарили.

Jaka je i ona stara kad su istrazivali ko je Kartmenov otac.

Ma Imadžinejšnlend iskobjašnjavala sa šumskim životinjama. Jednostavno nema dalje. :D Ima stvarno mnogo dobrih epizoda, ali ta mi je najjača. A k'o što rekoh, dobra je ova nova. Valjda će nastaviti ovako.

Jaka je i ona stara kad su istrazivali ko je Kartmenov otac.

Hahahahahaha...koje pišanje...

Preporucujem ovu najnoviju epizodu Raising the bar, dojajna je.

Odgledacu veceras ili sutra ujutro.

Odgledah ovu novu, jeste dojajna. Gotivan mi onaj deo na kraju ka Misel bije Erika.

Posle ove epizode sam zašla na tamnu stranu jutjuba i ustanovila da honey boo boo stvarno postoji!!!!!

Kolko nekim ljudima treba zabraniti da se razmnožavaju!

leela

Posle ove epizode sam zašla na tamnu stranu jutjuba i ustanovila da honey boo boo stvarno postoji!!!!!

Ne seri da je "ono" stvarno bice?

Ne seri da je "ono" stvarno bice?

I ono i mama i cela rednek familija.
Koliko sam uspela da ustanovim, ta honey boo boo se prvo takmicila na nekom izboru za misice za decu, a onda je postala popularna zato sto ju je majka dopingovala energetskim napicima pre svakog takmicenja, pa je tako bila znacajno sladja amerikancima, te su joj dali sopstveni rijaliti. Tako nekako ide prica

http://www.youtube.com/watch?v=Q9nF82fcryY

E a najžalosnije je to što Srbija kao nacija počinje da teži ka ovakvim stvarima kao u saut parku granica se spušta a da mi to ni ne primetimo...

Баш сам неки дан прич'о с ортаком о Саут Парку. Сетили смо се неких епизода и умрли од смеха. (Овај пост пишем с "оног" света.)

Цркли смо након што сам описивао ову сцену (од 0 до 0:36):
http://www.youtube.com/watch?v=aFnUx7sVXtk

Bilo bi dobro kad bi u stvarnom zivotu neko podigao granicu, bas kao Cameroon u crtacu.