Prijava

ma sta nije u redu?
ne da nije u redu,nego treba stalno to da rade...pisaj po religijama
jbt,prozivaju sve i svasta,a nije u redu kad prozivaju nesto sto je silovalo ovu civilizaciju...

Ova nova epizoda ima poruku u fazonu "budi svoj" ali nije smešna, čim se priča ne vrti oko Cartmana i Rendija, epizoda nije zabavna.

Jesam Hriscanin i ne volim te epizode gde se ismeva Isus. Nek nastave da ih prave posto su vecini smesne, ja necu da ih gledam jer ne moram, isto kao sto muslimani ne moraju da gledaju epizode poput Cartoon warsa. Mislim necu im sigurno pretiti bombom zbog toga sto mi se ne svidja epizoda.

реално, осим оне епизоде где пребију оног што доноси робу, онај бејн фазон, све епизоде у овој сезони су го курац! где нестадоше оне где сви људи испадају глупи, где многи гину, где су масе и то...

управо је то оно што недостаје саутпарку! ДЕЈТКРЏЏЏ

Dobra ova poslednja epizoda u sezoni. Cim se radi o Obami i teorijama zavere, ne moze da ne valja. :)

Dobro me podseti, zaboravio sam da danas puštaju. Taman da odgledam pred spavanje.

Ova zadnja je najbolja ove sezone. Miki Maus i Frimen pokidal.

I kartmen saks je mnogo jaka epizoda, i to sam plakao :)

Genijalno ono za Frimena. Preplakah celu.

Ja sam preplako proper condom use, predobra.

Sad sam odgledao Cash for gold iz zadnje sezone, ismijao sam se samo tako. Znate ono kad je ženama nešto smiješno pa se upiške u gaće? E pa tako sam se smijao, samo bez piškenja.

Dobro ajde popišao sam se u gaće. To se i vama može desit. Popio sam 2-3 soka i sve sam sebi govorio sad ću u vece, evo za minut ću i otišlo je samo. Ajmo sad svi da zajebavamo mene kako pišam u gaće. Ajde, čekam vas, pokažite se u svoj svojoj nezrelosti. Evo ja ću prvi: Mešja popišanko ha-ha!!

Jebite se...

john travolta and tom cruise won't come out of the closet ahahahahaa