Prijava

Dobra fora je bila i ona kad Obama ulazi u restoran Crveni jastog pa kad reču ljudima da izađu napolje i oni komentarišu. pokušaću da nađem taj isečak na internet.

http://www.youtube.com/watch?v=ucngON6IjG0
Иначе су ми претходне сезоне биле боље од претходне 2, не знам што. Штета што су Кувара избацили скроз.

Ne gledam saut park, ali mi je kul ona epizoda kad keni umre :)

Ne mogu da verujem. Nova sezona pocinje tek u septembru.

http://www.southparkstudios.com/fans/sweet-sixteen
Evo glasajte, nije potrebna registracija, stiglo je do polufinala.

A daj, Džimi protiv Timija, nije fer.

Jebiga, bilo i Mr Kiti protiv Mr Henkija... I Rendi protiv Šefa

Kajl je u polufinalu samo zahvaljujuci jevrejskom lobiju. Realno, nije zasluzio ni Kartmena da prodje a kamo li tek Kenija.

Po meni je to glupo organizovano, može svako da glasa i koliko hoće puta. I još da dodam na Fađovo, ubedljivo vodi protiv Šefa a bojim se da će tako pobediti i Batersa u finalu.

Mislim da je svaki crnja od Harlema do Zambije glasao po hiljadu puta za Sefa da bio on pobedio Rendija, medjutim u polufinalu crnacki lobi je nemocan pred jevrejskim.

Hahaha realno, da se ja pitam finale bi bilo između Rendija i Batersa, e onda ne znam za koga bih glasao.

Koj je bre ovo kurac? Pa Kajl je najdosadniji lik...
Baters, Rendi i Kartmen su najjači. Mislim nije Šef loš lik pre je bio gotivniji sad malo smara al on da dobije Rendija i da Kajl prođe Kartmena, daleko bilo. Ko bre to glasa?

Damn, nisam zasluzio da izgubim od sumskih stvorenja.

ренди и батерс су далеко најјачи ликови, ово такмичење је намештено толе јебемити свећу славску

Jbg počeo si da smaraš u novijim serijalima lolo Mada opet koja kurčeva šumska stvorenja

E Tucani, Vudlend Kriters sabijaju, po meni su mnogo bolji od Tauelija. Aj zato svi organizovano da glasamo u finalu za Batersa.

реално је да батерс победи, мада не би ме чудило да кретени који су гласали овако до сада изгласају кајла као најјачег лика. ја овај суд не признајем.

epizoda sa sumskim stvorenjima je jedna od najboljih ikad, nemo da serete.
cus peskirce.

a ovo glasanje je go kurac, jes, Kajl rasturio sve, kurac moj.

Ako Baters ne pobedi u ovako smešnoj konkurenciji idemo pred fudbalski savez da obaramo Toleta!!!
Realno menbearpig jebe i što nema Sadama i đavola, jel ovo za sve serijale ili samo ove novije?