Prijava · Registracija
Thumb maxresdefault  1

FAĐO

Sindikat je verovatno nešto najsličnije Public Enemiju što se pojavilo igde ikad. Imaju mnoštvo vrhunskih pesama sa početka milenijuma. E sad kapiram i animozitet prema njima jbg, lobanje poput Rasnog ili Boška Obradovića ti zgade voljeni klub a da neće rep grupu.

Thumb vjkzm8

Романија

Сале тру избацио нови албум.
Јебига.

Thumb 0mar 003

Dionysio

Kol'ko su devedesete bile najbolje godine ikad. <3 <3 <3

Thumb maxresdefault  1

FAĐO

Dadin album satire. Jedan od najboljih domaćih rep albuma koje sam slušao.

Thumb 0mar 003

Dionysio

Kao talibani :))))

Thumb untitled 1

Рус

Dadin album satire. Jedan od najboljih domaćih rep albuma koje sam slušao.

Bravo. +

Thumb xavier wulf by fangdangler d7t8nol

хезно

kendi spasitelj repa

jeste da mu pola pesama i nije pravi rep nego tzv. trep, ali momak i to otkine, objasnjava rimovanje svakom propalom (t)reperu.
who see kidaju kao i uvek, ali kapiram da su necrnogorcima odbojni.
i bukvalno ne mogu da se setim nijednog aktivnog okej repera. tu su BS, THC, smoke, prti, ali njima odslusas jednu pesmu i cuo si ih sve. napisao bih psihoaktiv ali realno i njima je svaka pesma "ja sam iz bloka pusim vutru". mozda bad copy radi na necemu, ali slabo verovatno. znaci ili da vrtite ekipa stigla ukrug, ili da slusate jalu i bubu (koji su realno bili dobri reperi, dok su bili reperi), ili da prelazite na strani rep, koji ima toliko razlicitih stilova da ne moze da vam se nesto ne svidi. dosta sam prdio

Thumb 0mar 003

Dionysio

Psihoaktiv trip izbacio novi album. Moze da se slusa, njihov fazon turiraju i dalje isto.

Thumb 14555982 1769036706707290 778115401 n 1

ollanik

2013

2001,02

ameri kradu matricu srbima