Prijava

Sve je oslo u kurac sto se kvaliteta tice, komercijalni smo, pa sta da se radi sad...ne mozemo terat fejzbuklije, oni nam donose kes.

Moj predlog je sledeci, video sam to na sajtu www.igrajmo.se

ako nemas napravljen nalog (sto je gnjavaza, mejl, pamcenje nove sifre, itd) mozes da udjes na sajt sa svojim fejzbuk nalogom ukoliko si ulogovan na fejzbuk i da se igras

tj. ne moras pravit nalog na sajtu, vec dvaput kliknes misem i ulogovan si

ovakve korisnike bi ogranicio na lupam, 10 komentara na definicije dnevno, 10 postova na forumu dnevno, i jednu definiciju i jedan poster dnevno, nebih im dao pravo da daju pluseve i minuse

mozda bi bilo nezgodno zabeleziti koje su njihove definicije, ali i to se da resiti

zamisli, citas vukajliju sa fejzbuka, dune ti da definises nesto i pored ti pise "Nemate nalog? Napisite definiciju sa svoj fejzbuk naloga"

ko se nebi oprobo...mozda neki likovi cak budu imali i dobre defke

protiv
samo ce jos vise da preljeva

Ne, ne, neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Može, ali da im se ne dozvoli da koriste ime i prezime. Da moraju da stave neki nadimak.

Ali opet...

Rosoneri
protiv
samo ce jos vise da preljeva

pa nek preljeva, zato imamo modove
a jos uskoro ako bude ono sto su pricali, da ce biti gomila nekih "polimodova" koji ce moci samo da brisu definicije i postere nece biti nikakav problem

Gazda će da podrži.
Al' što da ne.

protiv jebote
zasto se o necemu ovakvom uopste diskutuje?

pa nek preljeva, zato imamo modove

Kvalitet sajta je drasticno opao u odnosu na proslu godinu, ovim bi se jos srozao.
Nisu modovi svemoguci.

a jos uskoro ako bude ono sto su pricali, da ce biti gomila nekih "polimodova" koji ce moci samo da brisu definicije i postere nece biti nikakav problem

Do jaja.Hocu ja.

ja sam za.
i takodje ocemo opciju vukajlija statusa, ono tipa "napisi o cemu razmisljas trenutno" i za to da se otvori jedan novi tab pored naslovne, definicija i postera pa da imamo i ZID!!!!
i bre ocu albume d'imam na mom profilu!

Zatvarajte ovu temu.

Mhm povećati priliv govana... ne znam baš.

Da smo samo cimeri onda bih mogao svasta reci za prijedlog, ali posto mi je i gazda onda jebi ga, svidja mi se prijedlog...

Da smo samo cimeri onda bih mogao svasta reci za prijedlog, ali posto mi je i gazda onda jebi ga, svidja mi se prijedlog...

Jebeno je to moj Remac...

Јел' неко од вас бар прочитао први пост до краја?!

(Сосу, само да знаш, ово испробавам онај твој савет о подршци глупих предлога)

Не. Против. Непотребна компликација.