Prijava

Tačnije, nisam još ni stigo do instalacije.
Skinuo sam igru (Crysis 2, mada imam još jednu sa istim problemom od pre) i sve što imam u folderu je 76 fajlova tipa File (svaki 97,657 KB). Ne znam šta da radim sa njima, ne mogu da ih otvorim niti da ih mauntujem. Ovu igru od pre sam imao već instaliranu na kompu, al ne sećam se kako sam je instalirao.
Anybody?

Proveri da li je u svim folderima isti folder tj. da u svakom piše npr. Crysis2.iso ako piše onda sve extrakuj tamo gde imaš mnogo slobodnog mesta.

хм, пробај да нађеш на нету како се инсталира, можда ти треба други програм за маунтовање.

ja sam skinuo C2 ali ISO fajl sa neta, ne rar, i šljaka ferpektno.

Nisu rarovani fajlovi, ne mogu da ih extraktujem niti bilo šta drugo. Probo sam i ono - "Use the Web service to find the correct program" al ne pronalazi ni jedan koji bi odradio poso.
Inače, kad skinem igru, dobijem ili ISO fajl pa ga mauntujem, ili u delovima rarovano pa njih extraktujem i dobijem jedan ISO koji opet mauntujem. Sa ovim ne znam šta da radim, ne kontam kakav je to tip "File".

možda ti treba FreeArc, sličan programčić kao i WinRar..

Skino sam i FreeArc, al ni on ne prepoznaje fajlove..bemmumamu

Haali Media Splitter?

Можда ти треба 7зип да би их отпаковао. Мени је то успело пар пута када су збуњујући фајлови у питању.

7zip je ukrotio zver! Hvala svima! MWA MWA