Prijava

ODLAZIM SA SAJTA KAO I ĐORĐEVIĆ A KAJZEN JE VIDEO PORUKU I NIJE OTKLJUCAO. KAJZEN JE SPANAC

Verovatno Saša Obradović preuzima priču. Meni on, lično, uliva poverenje.

i bombasu verujem ahahahha

mislim da ozbiljni treneri nece hteti da se njakaju sa reprezentacijom.kapiram da ce biti neki poludokazani treneri.

kolko uopste primaju kesa za to?

i kako mogu da vode i reprezentaciju i klub u isto vreme?

Sale je postao selektor 2014. godine i odmah nas doveo do finala Svetskog prvenstva sa ekipom bez ijednog NBA igrača (dakle nula), sa povređenim kapitenom, čak 6 debitanata i samo 2 igrača koja su imala više od 27 godina.

To je trenutak koji nam je vratio veru da smo zemlja košarke.

Onda nas je odveo u finale Olimpijskih igara.
Onda nas je odveo u finale Evropskog prvenstva.

Postao je prvi čovek ikada koji je u sva tri finala učestvovao i kao trener i kao igrač.

Toliko je podigao reprezentativnu košarku u tih 5 godina da smo ove godine bili ubeđeni da osvajamo, ne evropsko, nego svetsko zlato i to preko Amera, ma u kom sastavu došli.

Brendovi su se otimali da postanu sponzori reprezentacije, ljudi su pomerali odmore, bežali sa posla, pričali o Mundobasketu čim se završilo EP pre 2 godine.

Danas je rekao da odlazi, da zna kada je vreme da čovek i trener napravi prvi korak. Time je pokazao da je veliki.
Hvala ti Sale, bićeš opet selektor, samo što sledeći put dobijamo sva finala, bićemo još bolji i mi i ti, a ostavio si nam generaciju za narednih 10 godina za svetski vrh!

Pozivam vas da na svim društvenim mrežama stavljate objave sa haštagom #HvalaTiSale i da tako vidi koliko smo mu svi zahvalni.
Hvala Ti!

Odakle si to prepisao beše, čitao sam već negde.

Uf, transfer blama...

Млатони
#HvalaTiSale

Inače ovu pišaćku od teksta je napisao strajakg na aci informaciji. Straja pišaćka

Od svih likova koji su uzeli neke pare na pisanje, humor i javni nastup sa Vukajlije ovaj Straja mi najogavniji.

Objavio Blic da je Kokoškov novi selektor.

Daj bože. Video sam da je nešto Šarenac kačio za Duška Ivanovića.

cujem na radiju da je kokoskov.

I zvanično, srećan Kokoškov svima koji slave!