Prijava

Svetislav Pešić

Živog senilka sarani

Pa kako da objasnimo sto i dalje ne izbacuje sastav, nabijem ga baš. Xd

Novosel umro niko obrvom da mrdne

Na sajtu nema bumera zapamtite to!

Carin sin išao u školu sa Bulgakovom.

Da, onaj najstariji lolo
*najmladji pardon da ne ukradem koje leto

Ripcina legendo, skoro sam ga negde koristio kao primjer dobrog starenja, covjek se borio u drugom svjetskom ratu a pjevao do prije godinu-dve, oko 70 god samo karijere, uprkos Alchajmeru

Najjaci je bio kada je objavio album na kome je obradio rok i metal hitove u sving dzez fazonu

Trevor Francis
освајач 2 ЛШа са нотингемом

pokidala nothing compares
ripčina lezbendo

pokidala nothing compares

Nije.
Nikako.

O mrtvima sve najbolje, tako da mislim da je zaveština Šinejdeded Okonor u rezultatima njenog aktivizma, raskrinkavanju pedofilskog kartela katoličke crkve u doba kad je Mel Gibson još radio na filmu “Ptica na žici”, sa Goldi Hon.

Medjutim.

Kada počne priča o Šinejdeded kao nekoj idi-mi-dodji-mi UMETNICI - važi.
Imala taj jedan hit, Nothing compares 2U, nije čak ni njena pesma nego se Princ valjda sažalio, rekao au sestro baš sjebano deluješ, evo dajem ti ovu pesmu svoju, punu optimizma, lepote, skladnosti i harmonije.

I šta ona uradi?
Bukvalno iskasapi pesmu.
Neki ljenkav sint-tepih u pozadini, ona nešto stenje pa na svaka 3-4 takta stenje malo glasnije, kao da joj izabranik eksperimentiše sa akcentima u sklopu kadence zamahaja,

I da se podsetimo - to je to.
Njen celokupan opus u domenu muzike.
Bukvalno NIŠTA osim toga ne može da prišije na svoje ime.

Kasnije prelazi u Islam i menja ime u Suada lol

Nisam rekao, ali da ponovim - ripčina, ledjendo.

умро шеик мухамед бин зајед ал најтан тако некако се зове, ако се не варам он је давне 2012 дошо у бг и обишо фк цзв и причало се да оће да нас купи има и клип на јт

Pacifik prepička, Evropa Šinejd Okonor

dobro iznela pjesmu nemoj si hejter cxevu
nije baš kris kornel level al ok je za jednu ž*nu
za sve ostalo potpis doduše

Mislim ne mogu baš 100% da tvrdim da sam ijednu njenu pesmu čuo celu u cugu