Prijava

Svejedno rip Šineid
u jednom trenutku bila baš lepa za irkinju

menja ime u Suada lol

суада тотално звучи као рандом баба из босне која продаје јаја на пјаци

Suada zvuci kao dalisiikadmene vo lje la HEJ

Šinejd bila čudnovato lepa žena divnog glasa, imala taj svetski hit koji je vanvremenski sam po sebi, bila sa Prinsom u vezi, on napisao tekst, ne znam kako im je išlo, ona posle tvrdila da je prodao dušu i da je mogao da pomera stvari očima itd.

S druge strane preživela pravu pravcatu golgotu sa majkom, imala dosta težak život, zamalo izgubila razum, jedan od sinova izvršio samoubistvo relativno skoro...Da je samo tu jednu pesmu otpevala + onaj incident sa papom, imala se rašta i roditi.

Bukv danas video da je umrla od pajsad mrna vacce

Skroz nebitna. OK, umrla zena, ali daleko od legende. Princ joj napisao pesmu zbog koje je prodala taj album u 7 miliona i to je to. Vise je privlacila paznju jer je bila celava i pravila javna sranja, nego kao muzicar.

Daleko me je vise pogodilo kad je umro Princ. Lik za koga je bilo poznato da je bio perfekcionista i da muzicar koji sa njim odsvira samo jednu turneju moze komotno da trazi koju hoce lovu da svira na bilo kom albumu i bilo kojoj turneji. Da bira ako hoce. Toliko zajeban matori bio. Morao si da budes totalno pro do daske da sa njim sviras.

Ova, onako... Meh... Steta, eto...

Ovo što kaže Bata Sale.
Ripčina za sranja s papom i crkvom generalno, interesantno što je bila ćelava i imala neku ok cufa 5.5/10, koju niko ne bi ni primetio da nije bila ćelava, sažaljenje za teško detinjstvo. Da puši kurac što je oskrnavila Princovljevu lepu pesmu. A i tu njenu ogavnu verziju te pesme su učinile poznatom horde balavica istog mentalnog sklopa koje su par godina kasnije pevale Cecin Beograd po autobusima, uz sve koreografiju i mlataranje rukama.
Bukvalno najgora verzija tudje pesme u istoriji, jedino što je iole prišlo blizu po jezivosti je Kobejnovo silovanje Bouvijevog The man who sold the world na Nirvaninom mtv anplagd, ali je on barem imao dovoljno savesti da se rokne nedugo nakon toga i plus je imao brdo svojih dobrih pesama.

Ovo što Čevu veli za The Man Who Sold The World. Nikada nisam mogao da pojmim da neko smatra da je Kobejnova obrada bolja od originalnog izvođenja. A Šinejd mi je vazda odavala utisak prvog svetskog Zumera...

al jebobi pjan, možda još mogu, al ne da mi lopate vatat.

neka joj je laka zemlja.

Bukvalno najgora verzija tudje pesme u istoriji, jedino što je iole prišlo blizu po jezivosti je Kobejnovo silovanje Bouvijevog The man who sold the world na Nirvaninom mtv anplagd, ali je on barem imao dovoljno savesti da se rokne nedugo nakon toga i plus je imao brdo svojih dobrih pesama.

Ovo potpisujem. Najbolja stvar koju je raspali drogos uradio za rokenrol je sto je odlucio da ide protiv svoje liricke izjave o nemanju oruzja.

Kobejn se nije ubio tho, but that's none of my business

Duboka država ga roknula jer je strahovala od ziljavog narkomančića

Poremeceni Antivaksr
Kobejn se nije ubio tho, but that's none of my business

Isto ko Hendrix i Morison, ubili ih dushmani

jedini lik koji se zapravo nije ubio je Jesenjin