Prijava

Đinđara true prvosrbijanac drugosrbijanci kmeče

https://www.youtube.com/watch?v=j6Lrs1OKNw8

Al ista spika kao i sa Putinom što je verovao da će moći da sarađuje sa zapadom da su pArtNerI da može da se radi principijelno

Obj zapad investirao u djindjaru da se srusi sloba posle mejmun krenuo na srpsku pricu krenuo da kritikuje svoje finansijere lol ispala

onda ga fazon ubili tamo neki seseljevci radikali

bedak za sve koji su se ponadali nekoj promeni fazon (a obj svi su ponadali, ratovi inflacija nemastina izolovanost bombardovanja govna sve to sloba bio kriv jelte) samo da srusimo slobu eto nas u jevropi za tri cetiri dine ziveti slobodno svetom se oriti fejspalmara

I onda dodje neki drugosrb mejmun danas koji kaze treba da prodamo vise to kosovo priznamo genocid da idemo dalje a istovremeno kmece na vucica jer izdaje kosovo - dijagnoza bukv

Meni ona fama oko Tapija, načina na koji je nastradao pri saslušavanju i priče da je bio mason ne znam kog reda i dalje nezanemarljiva okolnost.

RIP Karmene legendo, hvala i tebi i Beriju Vajtu na svemu. Prelijepa sjecanja imam.

Бери вајт беоо у гиспу кад је цео РИП легендо

Meni ona fama oko Tapija, načina na koji je nastradao pri saslušavanju i priče da je bio mason ne znam kog reda i dalje nezanemarljiva okolnost.

ко је тапија брт

Tapija lolo

Bernar Tapi, bivsi precednik olimpika

Malesevic Tapi, demonizovani slikar prevarant masoncina

Steve Harley iz Cockney Rebela.

Abdulah Sidran preselio na ahiret

JEBO SARAJLIJU KOJI NIJE KARIJERU NAPRAVIO U BG

Steve Harley iz Cockney Rebela

A daj bre idi u kurac. I tek sad vidim, tuga jebote.

Za Sidrana je cudo da je i ovoliko ziveo koliko je za zivota popio.

Slađana Milošević

Tuga baš. Mnogo napravila.

Veljko Bulajić, režiser

cuo za kozaru i bitku na neretvi. Za kozaru da je jeziv film. Nisam pogledo ni to ni ostale

https://sr.wikipedia.org/sr-ec/%D0%92%D0%B5%D1%99%D0%BA%D0%BE_%D0%91%D1%83%D0%BB%D0%B0%D1%98%D0%B8%D1%9B

Vidim da je podrzao mila, ziveo u zg ocigledno je u pitanju klasichni komunisticki

C M A R
M
A
R

Caro bas si veliki nacionalista ali ne kao većina nego onaj što se živ pojede zbog drugih nacija, mamicu im jebem kako moguu kako moguu da žive u toj cg i vole tog mila kaaaaako

Opusti se malo druze, nisu devedesete

Cini ti se pliduu, vrv mesas sovinistu i nacionalistu. U tom smislu jesam nacionalsta ali poprilicno blag oblik (tu podpada da su crnogorci, bosnjaci i dobar deo hrvata zapravo srbi, i makedonci ofc solidan deo, pa u tom smislu pricam o svom narodu, na sta imam puno pravo jelte)