Prijava

Jebac prvi pasus odl drugi klasik drugosrbijanstina

Nisu srbi ni 27 marta cetresprve kapirali sta se desava glup gluuup narod je to

Ne kapiraš ti skauz bit prvosrbijanštine, ako je neko nesrb = ustaša je makar i roko ustaše, eventualno komunjara neaš ti tu šta

Prvosrbijanski = Malorusijanski mentalitet, istovremeno od njih nit ubogijih žrtava nit silnijeh heroja ne imade

Ma on ovde samo jede govna radi jedenja govana, ni ne trudi se da procita i razume samo uleti izmedju postova i kao uu pa ti verujes u to milogorac baam sta sam mu reko, nema tu potrebe za dubljom analizom prskam ti kiselinu u oci majmune

jedino bratara skauz i krindzara nisu izvalili da vuziju bukv sve iz rvacke ustashko po difoltu isprozivali dechka da je glup

Majko sveta bio sam ubedjen da troluju vuzija kad ono kurcina

Vuzi, el i seve ustasha?

Kako nije silovala je bar nekolicinu srbalja, uglednih biznesmena…

True milogorac bi lajk:

OTAC CRNOGORSKOG OFICIRA KOJI JE U KNINU SLAVIO "OLUJU": Dobio je naređenje svoje države i dosledno ga sproveo, a sve drugo bila bi izdaja interesa Crne Gore
" Moj sin Ivan nije slavio "Oluju", već je tamo morao da bude po protokolu. Hajka koja se digla na njega i našu porodicu nema uporište, jer iza nas stoji država Crna Gora. Žalimo srpske žrtve, ali da on nije bio tamo, našao bi se neko drugi. I šta onda? - kaže Luka Mašulović (77), otac oficira crnogorske vojske Ivana, koji je predstavljao Crnu Goru na proslavi "Oluje" u Kninu.

nashao bi se neko drugi eksplanejsn

uglednih biznesmena…

kebin sin biznismen lol

Buraz da je nisam jebao ja našao bi se neko drugi, neaš ti tu šta

Da je nije sudija spicio u dzbunje (zmiu) uradio bi to neko drugi bukv

Odlican klip ovaj djembeli prisao sa rancem tera zmijugu futbaleri chekaju da se stvore uslovi za igru

Da nije prosuo kantu vode po glavči kako se kleo uRadIo bI to nEkO dRuGi mooooj jebace

nema drugosrba ni da kmeknu satima, jos jedno uspesno makljanje sa drugosrbima i sig kobjashnjavanje

da on nije bio tamo, našao bi se neko drugi

"Da mi nismo prešli u islam i dobili poreske olakšice, to bi uradio neko drugi"

Mustafa Šećeragović, 23.4.1756.

северина>_?
Усташа. да не кажем нациста пошто су они браћа рођена

Brt pa zove se Severina, ne Sjeverina.

Брано Мићуновић

У оно тешко време шверцовао је цигарете и тиме скратио живот хиљадама и хиљадама Милогораца. Горео у паклу вечном.

Bojana Janković, voditeljka.