FK Crvena Zvezda

  1. E pa ako se slucajno u dalekoj buducnosti desi da nekad imas snosaj sa necim sto hoda na dve noge i mogucnost zaceca, i dobijes dete na koje ce biti vrsen ovakav pritisak onda dodji pa pricaj.

  2. Kakvo dete? Stariji je od mene.
    Ja bi dao Zvezdi pare. Ako neće da ide u Liverpul neka ga na klupi, pa će onda da ga kupi fk Stakorina.

  3. Јовић дође рођак мом другару и причао је Лукин матори њима како не дају Луки никако да игра јер клуб немај ваљда никакав проценат од уговора кад би га продавали, а имају потписану гаранцију да ће мали играти 70 минута на бар 25 утакмица у домаћем шампионату. Ја мислим да није лош играч, добар је био прошле сезоне, сад га одједном нигдје нема. Није могао да заборави да игра фудбал преко ноћи. Вјероватно је истина да му намјерно ме дају да игра, али ко ће знати какве се ту све игре воде.

  4. jovićev ugovor je već razdeljen po raznim fondovima
    mislim da zvezda ima 30% prava na njega samo
    da mi imamo nekog drugog klinca napadača na kog imamo 100% prava pa da njega forsira i da razumem ali ovako mi malo nije jasno jbg imamo vieiru koji je rekao da neće doći nazad ako mu ne isplate plate

  5. Sve uprave od Piksija pa na ovamo trebaju u zatvor.

  6. Dati Rusima da nas vode.

  7. Zanima me, šta na kraju bi sa Grujićem? Je l na kraju potpisao za Liverpul ili ne?

  8. Poenta je sledeća, ovo je što sam načuo. Nije potpisano, i sile ga da potpišu, njegov ćale neće, ljudi imaju keša i jebe im se za pare. E sad, ako ne bude potpisao, ovi naši će verovatno da mu urade nešto (suspenduju ili ko zna), a onda će da navuku gnev ljudi.

    Slažem se sa njima da ne treba čekati, iako će dečko vredeti više ako sve bude bilo po planu, njemu cena svakako neće padati, 6 miliona je pristojna suma za igrača koji nije odigrao minut u A repki niti minut u Evropi. Da smo u drugačijem položaju, Terza bi postupio kao Maminjo, i naterao nekoga da pljune 15 milki...medjutim, to nam je sto nam je.

    Sranje ogromno može da ispadne, po meni, opcija je odlična ako ga damo za te pare i ostane u kvalifikacijama za LS, ali vidim da ide pre toga... Pritom, titula je osvojena već osim ako kojim čudom Čuka ne krene da gazi sve redom, a mi krenemo da gubimo sve, i onda ne vidim poentu da se plaća i taj milion (mada je to neka malverzacija)...

  9. Ne vidim zašto ne bi potpisao za Liverpul, ko zna možda je još neka začkoljica sa menadžerima. Tipa primorani smo da ga prodamo menadzerima za milion ipo.
    Ko zna, valjda će potpisati.

  10. Lol stariji si samo 9 meseci od mene konjino glupa.

    Možeš da gledaš ovako, ti si četvrta godina, a ja treća. JBT, pa još si ispao i stariji.

    E pa ako se slucajno u dalekoj buducnosti desi da nekad imas snosaj sa necim sto hoda na dve noge i mogucnost zaceca, i dobijes dete na koje ce biti vrsen ovakav pritisak onda dodji pa pricaj.

    Vrši se pritisak, kao što se vršio pritisak da te upišu u normalnu, umesto "specijalnu" školu. #forest_gamp

    Jović je prodat 70% (još leva noga u našem vlasništvu), a ne igra (iako bi trebalo, po ugovoru sa Zahavijem). U suštini, Fali Ramadani (tj. LIAN sports) je menadžerska kuća Jovića, a Pini Zahavi je otkupio 70% njegovog ugovora. U ugovoru ne piše da mora da igra 70+ minuta (bar ne da ja znam), ali da mora da odigra bar X utakmica, ili Zvezda plaća penale.

    Druga je stvar što Vieira igra brutalno, a Božoviću se jebe za ugovore, igraju najbolji (za promenu), pa onda Jović bleji na klupi. A Terzić je između ostalog došao da bi se brutalno zavaljao Jović, da se ne ispale kao 100 puta do sad, da ne nabrajam, a lik ga je prodao u delove.

    Isto tako u ugovoru sa inv. fondovima piše da moraju biti prodati pre isteka ugovora, ili se vraća duplo njima. (tu se kolje trenutno paćo sa živkovićem).

    Srećom, UEFA je zabranila učešće treće strane, i takve otkupe ugovora, ali validni ostaju već prodati procenti.

    Čini mi se da je 30% Ristića prodato (nisam 100% siguran). Ono što je zanimljivo, Ristićev menažer je Miško Ražnatović. Zna ga valjda Miško od kad je klinac bio, ćale ortak s Miškom ili tako nešto.

    Grujić neće fasovati klupu jer se Grof pita ko igra, ne Terzić (suportnost je bila za vreme Lalata, kad su Lazovića jebali da se odrekne 6 meseci plate, ili duva klupu). Grujićev ćale nije naivan, i po meni je u pravu, prvi put se pokačio kad nije hteo da pusti u Hamburg, za 1.5m evra, iako je ovaj hteo da ga zavalja. Ne znam da li su Grujići prepuni keša ili nisu, ali svejedno imaju mozga. Za razliku od keve malog Jankovića koja je slobodno mogu reći uništila sinu karijeru, jer joj zinulo dupe za pare.

    Ja bih poslao Grujića u Italiju, to mi je liga za njega, pre nego Belgiju ili sl. SMS-a sam gledao sad protiv Intera, i pored crvenog je odigrao fin meč.

    Btw tužio nas Spartak za 300k za Plavšića, vrv će i Svetozarevo, jer su im dužni još 150k čini mi se. Ako vam je čudno što se prodaje za 7m pa se plaća pozajmica milion, to je da bi Zvezda imala na raspolaganju 7m, i Terza s njima baratao, a posle će kad stigne na naplatu milion, razmišljati o tome.

    Pretpostavljam da će Jović da bude prodat, bez obzira na eventualnu prodaju Grujića.

    tl;dr;jbg.

  11. Мало ми се сере због свих ових дешавања са Грујићем. Ко шпанска сапуница јебена. А плашим се да не дође до срања неког, да се поново дестабилизује клуб и да испушимо у јулу од неког Анортозиса.

  12. Ja mislim da je bolje prodati Grujića nego Vieiru ili Katajia.
    Ja da sam Grujić uzeo bih pare, igrao fudbal do 24. i kulirao dalje u životu.

  13. Ja sam se plašio da ne bude prodat nekom Apolonu (kao Maksa što je bio), a znamo koja je pozadina "Kiparskog novca", uvek bila i ostala u Srba.

    Al pre ove sage, sad sam miran, ispostavlja se da Grujić senior misli i o sinu i o Zvezdi, za razliku od nekih. #Terzo_pederu

  14. Pa dobro, ti ćeš svakako i brže zgrnuti pare, i kulirati dalje u životu.
    https://static.kupindoslike.com/HIT-Stone-Island-prisivaci-poklon-NOVO-_slika_XL_44093861.jpg

    EDIT: Kad spomenu Kataia, i on ima jake ponude i sad, ali 50% otkupa ide njemu. + on ne može da se proda pa da ode za god dana.

  15. terza lopovcina.od najveceg krminalca koji je pobegao kod svojih u cg do sportskog radnika.opet do sportskog radnika.

  16. Nemoj tako sanitarni. Pošten je Terza. Pa radi za samo 1000e mesečno.

    (kauciju je platio 1m evra inače)

  17. ja tacno i ne znam sta se tu tacno desilo na kraju?koja je zvanicna verzija?znamo pravu.platio i pustili ga.

  18. Mi ako ne uđemo u Evropu, Grujiću cena neće skakati nadam se da vam je to jasno. I ovo je puna kapa. Ako mi ne možemo obezbediti evro licencu bez prodaje grujića, a verovatno ne možemo šta će nam on onda? Ne zaboravite da mi imamo Donalda i Vieiru koji nam čine dobar deo tima (po meni Donald bitniji), koje boli kurac da igraju za kikiriki i lagano će otići negde gde će dobijati platu.
    Oni platu neće dobiti dok se neko ne proda.

  19. onaj ko nema para da plati euro licencu i kome to zavisi od prodaje jednog igraca ne treba ni da je igra.
    ispada da cela prica o evropi,zvezdi,platama...KOSOVU!zavisi od jednog klinca.jak klub.ljudi normalno razmisljaju,postepeno.ne zele da propadne kao igrac.boli njih kurac sto se ovi iz jednog dugovanja uvaljuju u druga.da dobiju 7 od transfera,napravice dug od 12.iz prostog razloga-nesposobni su.nace oni pare i bez prodaje.samo jos jedan nacin da se neko ucenjuje i pritiska.jedna od retkih situacija di se desava normalna situacija za nas fudbal,a ovi oce odma da je sejebu.srbi i fudbal.ne treba nam dati fudbal.i jos mnogo stosata.jednostavno nismo zasluzili.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.