FK Crvena Zvezda

  1. Hvala brate ovo se treba proslaviti!

  2. Grujić nije nezamenjiv, svi su se naložili na njega i treba ga negde uvaliti dok mu ne spadne cena.

    A ovako će razjebati tim samo.

  3. SREĆNA HILJADITA STRANA SVIMA KOJI SLAVE.

    Хвала, хвала! Лололо

  4. normalno covek razmislja.medijsko laprdanje.ne ide se iz krs u premijer ligu.jebes ti klub koji zavisi od prodaje jednog igraca.

  5. normalno covek razmislja.medijsko laprdanje.ne ide se iz krs u premijer ligu.jebes ti klub koji zavisi od prodaje jednog igraca.

    Upravo tako. Ovaj je redak slučaj da naš mladi talenat ima normalne roditelje kojima nije zinulo dupe da što pre uzmu pare. Nadam se da će Gruja da ostane.

  6. Ostaće ti Gruja, ona prevara od Luke Jovića, Katai i Kahriman.

  7. Citam po internetu i ne verujem... Vidjeniji panteri krive i pljuju svog najboljeg igraca zato sto i dalje hoce da igra za ZVezdu i teraju ga. Mada njima je legenda onaj koji im je ugasio KK.

    Kakav je to mazohizam i nakarada u toj naprednjacko-panterskoj glavi i logici, bice tema istrazivanja jednog dana.

  8. Lol gde si pokupio te buvljak forice buško

  9. LOL, do sad smo se "putem saopštenja" prepucavali sa paćom, ili žalili na suđenje, sad smo počeli tako i između sebe da se prepiremo. KOMEDIJA
    http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudbal/zvezda-o-grujicu-i-liverpulu-potrebnije-nam-je-sest-miliona-evra-sada-nego-16-na-leto/7thrq4m

    Generalno, na strani sam familije Grujić, ali bih voleo i da se Grujić proda za lepe pare.
    http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudbal/otac-marka-grujica-zavapio-terzicu-ostavi-mi-dete-na-miru/t0mqzx4

  10. Ja sam za to da se proda, jer on nije ništa posebno, ako ga sad ne prodamo otiće džabe. Kad ne budemo imali za plate fino Grujićev otac raskine ugovor i on dobije 6 miliona a ne Zvezda.

  11. могли су терзалоне и грујин ћале да седну негде и да се договоре ко људи не да се препуцавају безвезе

    грујић ће да буде врхунски игрчач ту нема полемике али паре су неопходне за опстанак. једини је проблем што вероватно не решевају ништа битно у клубу пошто је питање да ли ће да оду на лиценцу плате и шта већ не или у нечији џеп али јбг

  12. Mnogo se ti rasni razumeš.

  13. O Joviću su pisali više nego o Grujiću pa je postao kurac od igrača.
    Isto onaj Filip Janković plavi ja msm i o njemu se pisalo pa sa 20 godina nema klub. Grujića prodati pod hitno.

  14. Mnogo se ti rasni razumeš.

  15. Aj se kladimo da će otići džabe ako ga ne prodamo. I da se za 3,4 godine neće znati za njega.

  16. U šta? Rekao bih gajbu piva, al ne znam hoćeš li biti punoletan za 3,4 godine. lol

  17. Lol stariji si samo 9 meseci od mene konjino glupa.

  18. Tvorzicevo saopstenje je najsramotnija stvar u domacem fudbalu, a taj brlog je imao svojih momenata... Ovakav pritisak na dete od 19 godina, gde se doslovno kaze da ce ljudi gladovati, kluba nece postojati i slicno je nezapamcen i na granici sa krivicnim delom.

    Mozda nece u Englesku iz nekog razloga. Ti sad teras neko dete da se unesreci radi licnih razloga? Koja ste vi govna i prokletinja sunce ti jebem.

  19. Zvezda je veća i od njega i od tebe i od svih ostalih sportskih klubova u Srbiji.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.